Skocz do zawartości

Oldtimerbazar Kraków


anretam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj pierwszy raz na tej imprezie - może tak trafiłem ale to jakieś nieporozumienie

Pare straganów z ciuchami, dwa stragany z częściami do rusków, stara osa, jawa, - stan na godz 10

Ciekaw jestem co sądzicie o tym bazarze - na mnie niestety pozytywnego wrażenia nie wywarł

Edytowane przez anretam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynym słusznym i z prawdziwedo zdarzenia jest bajzel w Łodzi, a nie jakieś pomyłki typu Oldtimerbazar w Krakowie... z resztą co ja bede tutaj mówił każdy przecież wie...

 

We Wroclawiu tez jest calkiem nie zle. Czesto mozna nawet nizsze ceny wynegocjowac niz w Lodzi. Do Wroclawia i do Lodzi sa to bazary na ktore najchetniej jezdze, Chorzow (dawniej Katowice) to jedna z wiekszych cienizn - jezdze tylko dla tego ze mam blisko i po to zeby spotkac sie ze znajomymi.

Edytowane przez Storm007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wroclawiu tez jest calkiem nie zle. Czesto mozna nawet nizsze ceny wynegocjowac niz w Lodzi. Do Wroclawia i do Lodzi sa to bazary na ktore najchetniej jezdze, Chorzow (dawniej Katowice) to jedna z wiekszych cienizn - jezdze tylko dla tego ze mam blisko i po to zeby spotkac sie ze znajomymi.

I z tym sie zgodze bo zjezdzilem pol Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sobotę i niedzielę. Porazka totalna :) . Oldtimerow z prawdziwego zdzarzenia nie było praktycznie zadnych. No moze poza 2 sztukami w niedzielny poranek(np.:DKW). Nie warto sie tam wybierac, no chyba ze ktos mieszka w KRK i nie ma co zrobic z 6cioma zlotymi... Choc wg. mnie lepiej wydac ta kase na piwo..

 

Zastanawiałem sie czy warto jechac 30go do Wrocka. Po tym co przeczytałem w tym poscie, to chyba sie wybiore...

Pozdrawiam!

Edytowane przez loopy1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pieknie fajnie z tymi bajzlami w Lodzi i we wrocku - fakt jedyne z prawdziwego zdarzenia w PL , natomiast zauwazylem ze te mniejsze bazary maja jedna zalete (przewaznie) - cene . W Lodzi i Wrocku ceny niektorych potocznie spotykanych czesci to po prostu dramat . Znowu na malych bazarach prawie wszystkiego brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...