Skocz do zawartości

Enduro


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 15 lat 166cm wzrostu i zastanawiam sie nad kupnem endura ....jesli chodzi o cene to okolo 2500-3000 bedzie to moje pierwsze enduro przedtem byla motorynka ;) prosze o porade jakis modeli najlepiej 80 zarejestrowana na 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukalem ale nic takiego ciekawego nie znalazlem generalnie chodzi mi o taki sprzent zeby na moj wzrost pasowal...prosze o pomoc

 

Szukalem ale nic takiego nie znalazlem ... chodzi mi zeby moto pasowalo do wzrostu ...prosze o odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w terenie masz się poruszać na jakimś enduraku przy tym wzroście to gwarantuje ci że dasz sobie radę przy ty wzroście, gorzej na mieście pod światłami co chwila stawać. Wtedy to bardziej koła od supermoto się zdadzą.

Jestem podobnego wzrostu i daję sobie rade na RM 250. postuj bywa widokowo dosyć kalecznie ale nabrałem umiejętności (obycia) z tym moto i startuję dosyć zgrabnie, przydaje się tak zwany szpagat po turecku. A po glebie to startuje z tak zwanego pół rozbiegu( stawiam lewą nogę na pegu , jedynka-dodaję gazu-puszczam sprzęgło i ruszam. Jak czuję że dostatecznie ciągnie to zadzieram prawą girę i wskakuję na kozę. gorzej jak po osie się za**bie w jakimś gównie (czytaj błoto cy cuś)... w tedy to trzeba silnego kręgosłupa i ramion. Jak kochasz to dasz radę. nawet kiedyś oglądałem na EX zawody canadian mtocross ... był tam koleś co miał niespełna 150cm wzrostu i gnał w czołówce tylko nie pamiętam jaka to była klasa. Ale to wszystko kozy 125 czy 250 albo jakieś enduraki to dla nas tego wzrostu to kozy! Ale do opanowania! ja się nie boję tej wielkości i myślę że to najważniejsze, bo jak jedziesz to nie wydaje się takie wielkie .szczególnie siedząc... to wysocy mają problemy z kolanami na długich prostych, bo mają je pod uszamiJpowiem ci tak, nigdy nie miałem enuro tylko crossy. Zacząłem od 125 też RM. Kup to co ci się podoba i jest w dobrym stanie technicznym . tak dużo się pisze o DT. Spróbuj jak ci będzie za mało to ją zawsze sprzedasz. Bo to taki model wzorcowo- ćwiczebno-szkoleniowy.

Powodzenia w terenie

 

 

 

PS.

a ztym szukaniem to lipa po tych zmianach na forum.

Brakuje tematów w wyszukiwarce...

Wpisuje CBR 900rr i nie znaleziono....

Wpisuje ZXR750 i nie znaleziono... lipa wycieli tematy bazowe i niema co się dziwić że ludzie piszą od nowa. Forum się trochę odchudziło... a szkoda!

Ale to nadrobimy z biegiem czasu.

 

Do Admina !

Narzekałem na nowe forum, przepraszam! Bo naprawdę mi się teraz podoba po doba!

PRZEPRASZAM ZA SPAM!

Edytowane przez marcel119
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...