Skocz do zawartości

Samochodziarze


Gość alalala333
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:crossy: ciekawy punkt widzenia...

rozumiem omijanie dziury.. ale uporczywe trzymanie sie srodka pasa przez rowerzyste/motocykliste uznalbym za zwykle buractwo i tamowanie ruchu...

jade wolniej.. w miare mozliwosci umozliwiam szybsza jazde innym...

(...)

zyj i daj zyc innym ! :cool:

Kto mówił o uporczywym blokowaniu? Jasna sprawa, że kultura i logika obowiązuje. Przede wszystkim obowiązuje nas jednak dbanie o własne i innych bezpieczeństwo. Inaczej taka sytuacja wygląda na nieruchliwej drodze, gdzie katamarany pocinają > 100, a ja jadę wolno, a inaczej gdy wymuszanie zmiany pasa oznaczałoby rzeczywiście tamowanie ruchu. Złoty środek, nie ma reguły na każdą sytuację.

 

Np. gdy jadę ze swoją dziewczyną na rowerze, staram się wyjechać lekko w lewo, żeby ewentualnie mnie mijali blisko... Jedni popatrzą na to jak na blokowanie, mam nadzieję że inni docenią :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banghead: ciekawy punkt widzenia...

rozumiem omijanie dziury.. ale uporczywe trzymanie sie srodka pasa przez rowerzyste/motocykliste uznalbym za zwykle buractwo i tamowanie ruchu...

jade wolniej.. w miare mozliwosci umozliwiam szybsza jazde innym...

 

ps. nie teoretyzuje.. ja tak jezdze...od 7 lat :crossy:

zyj i daj zyc innym ! :clap:

 

 

Kto mówił o uporczywym blokowaniu? Jasna sprawa, że kultura i logika obowiązuje. Przede wszystkim obowiązuje nas jednak dbanie o własne i innych bezpieczeństwo. Inaczej taka sytuacja wygląda na nieruchliwej drodze, gdzie katamarany pocinają > 100, a ja jadę wolno, a inaczej gdy wymuszanie zmiany pasa oznaczałoby rzeczywiście tamowanie ruchu. Złoty środek, nie ma reguły na każdą sytuację.

 

 

Dokładnie o to mi chodzi... Na moto zwykle nie blokuję drogi, to mnie blokują :banghead: A na dwupasmówkach jak ktoś chce mnie wyprzedzić bo jadę wolniej a jemu się spieszy albo chce udowodnić że wyprzedzi moto, to nie ma problemu zjeżdżam na prawy pas i niech se jedzie... No chyba że trafi na mój pokręcony dzień i wdzię że to jakaś dresiarska "BMW'ka" to nie blokuję ruchu (a nawet wręcz przeciwnie... :wink: ) ale wyprzedzić już się nie daję... :cool:

 

A katamranem też już praktykuję od ponad 10 lat... Na moto około 3...

Edytowane przez Engels
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A katamranem też już praktykuję od ponad 10 lat... Na moto około 3...

 

no jka jezdzisz po w-wie i zyjesz to dobrze jezdzisz :banghead: u was to sajgon jest w porownaniu z 3miastem :P

ludzie nerwowi i wszystkim sie spoieszy :evil:

ps.

najwyrazniej sie nie zrozumielismy wczesniej :evil:

 

sam bym najchetniej utłukl kolesia ktory blokuje droge bo ma takie widzimisie.. :evil:

 

i pozycze jak TIRowcy.. "szerokosci" :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jka jezdzisz po w-wie i zyjesz to dobrze jezdzisz :P u was to sajgon jest w porownaniu z 3miastem :evil:

ludzie nerwowi i wszystkim sie spoieszy :evil:

ps.

najwyrazniej sie nie zrozumielismy wczesniej :evil:

 

 

Prawko jeszcze robiłem na Maluchu, co już było ciekawe przy moim 190 cm wzrostu... :banghead: A ruch faktycznie spory i potrafi być nerwowy... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...