Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

RUSTY wybierasz się z nami w czerwcu na Ukrainę? ;) :crossy: :crossy:

 

Watpie ja ruszam na Bieszczady, kurcze zwiedzilam prawie caly swiat a swojego rodzinnego jeszcze troszke mi zostalo!!! Prosze pamietajcie Szedowiacy ze w maju (18-20) jest zlot organizowany przez Polski Chapter mojego klubu --AMAZONS--w Piasecznie!!! Serdecznie zapraszamy!!! Rusty :biggrin:

 

Witaj! Super, że kobiety nie ulegają obiegowym stereotypom, że są dla nich za duże motocykle.

Tak trzymać. Baby do garów! Najlepiej jak gary są dwa i w układzie V oczywiście :biggrin: ...

 

 

Calkowicie sie zgadzam chociaz te drugie tez lubie jak mam vene!!!! he he Rusty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watpie ja ruszam na Bieszczady, kurcze zwiedzilam prawie caly swiat a swojego rodzinnego jeszcze troszke mi zostalo!!! Prosze pamietajcie Szedowiacy ze w maju (18-20) jest zlot organizowany przez Polski Chapter mojego klubu --AMAZONS--w Piasecznie!!! Serdecznie zapraszamy!!! Rusty :buttrock:

Calkowicie sie zgadzam chociaz te drugie tez lubie jak mam vene!!!! he he Rusty

... kurcze, szukam i nie potrafie odnalezc wiadomosci o tym zlocie...

moglabym prosic o jakies info??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Wszystkich w Nowym Roku i Życzę wszystkiego naj...... :wink: przyjemności z sprzęcików i oby były niezawodne i zawsze dowiozły nas na te zloty i aby ich było jak najwięcej. przepraszam że życzenia są tak późno ale zrobiłem małą przerwę ale niestety bez mojej "niuni".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy, witamy w naszym gronie!! :biggrin:

Wow!! No to siem pojawie bankowo!! :biggrin:

 

 

 

Mamy nadzieje ze przyjedzie Was duzo i ze bedzie swietnie!!!!!! Rusty :cool:

 

Witamy, witamy w naszym gronie!! :bigrazz:

Wow!! No to siem pojawie bankowo!! :flesje:

 

 

Dzieki za powitanie!!! Belgu ja tu juz z Wami od Pazdziernika!!!! he he Rusty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy nadzieje ze przyjedzie Was duzo i ze bedzie swietnie!!!!!! Rusty :wink:

Dzieki za powitanie!!! Belgu ja tu juz z Wami od Pazdziernika!!!! he he Rusty :D

 

To masz dluzszy staz niz ja a mnie jak zawsze cosik sie merdnelo w tej lepetynie :banghead:

Czekam zatem na wiecej info na temat zlotu bo na stronce jest tylko zajawka.

Pozdrawiam i do zobaczenia!

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz dluzszy staz niz ja a mnie jak zawsze cosik sie merdnelo w tej lepetynie :)

Czekam zatem na wiecej info na temat zlotu bo na stronce jest tylko zajawka.

Pozdrawiam i do zobaczenia!

 

 

Jak tylko bede cos wiedziec to dam znac!! Rusty :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak powiem, nareszcie udało mi się coś naskrobać z obiecywanej strony...

 

Zapraszam do beta-testowania pod adresem:

 

http://www.shadow.org.pl/index0.html

 

Wrzuciłem tam co miałem na razie gotowego, nie ma tego dużo, liczę na pomoc :D , będę uzupełniał systematycznie.

Mile widziane wszelkie pomysły na strukturę strony i jej zawartość,

Jest też działające forum - założyłem je nie jako alternatywę dla forum motocyklistów, raczej mam nadzieję na uzupełnienie go.

 

Jeśli macie ochotę zaprezentować gdzieś zdjęcia swoich motocykli, jest i na to miejsce.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum Shadow'a- swietny pomysl!!

Jezdze co prawda Intruderem, ale do Shadowek tez mam sentyment...mialem juz trzy...Mozna sie juz logowac?

brawa za inwencję a na Shadoka zawsze moźna liczyć jeszcze raz dzięki za serwisówkę i namiar na Bank Krwi przyłączam się z marszu Pozdrawiam wszystkich :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...