Skocz do zawartości

Co sądzicie o suzuki DR 800 albo 750...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć o walorach turystycznych (przez duże T) napisz na priva do Marlewa - on dwa lata temu turcję na 800 objechał (i to praktycznie same szosy) - razem prawie 7500 km. Trochę jeździł nim też Ryży Koń - głównie w ruchu miejskim i podmiejskim.

 

Aha, żeby nim jeździć, dobrze byś słusznego wzrostu bo moto jak to enduro dość wysokie, a i masa jest położona wysoko. Natomiast na pewno daje się przycierać w nim podnóżki w zakrętach (!). Marlew to stestował.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, żeby nim jeździć, dobrze byś słusznego wzrostu bo moto jak to enduro dość wysokie, a i masa jest położona wysoko. Natomiast na pewno daje się przycierać w nim podnóżki w zakrętach (!). Marlew to stestował.

Z tym słusznym wzrostem to bym nie przesadzał. Ja mam 190cm i wkurza mnie niemiłosiernie, że obijam sobie kolana o osłonę zbiornika paliwa, która jest fatalnie (dla mnie) wyprofilowana. Ale niedługo to się zmieni. Tzn. osłona :biggrin:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Swiecie Motocykli byl kiedys opis Dr 750/800 pisali ze 750 mial tylko rozrusznik nozny

 

p.s a co zazdroscisz ilosci postow ze tak za kazdym razem wracasz do tego ??

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...