Skocz do zawartości

Peugeot Trekker....


baczek89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zajrzyj tutaj: http://www.skutery.net/artykuly.asp?id=52 chociaz nie wiem czy ta tabela jest 100% wiarygodna. Co do predkosci 70 km/h to jest to normalna predkosc odblokowanego skutera, chlodzonego powietrzem, wiec nie spodziewaj sie rewelacji. No chyba ze mial faktycznie jakis tuning, tylko po co tuningowac zablokowany skuter? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... nie wydaje mi się że to normalna prędkość dla skutera z ponad 6KM, myśle że napewno ma jakąś blokade bo jak jade te 70 km/h niema różnicy czy daje cały gaz czy tylko troche... u odblokowanych skuterów to nie występuje...

 

 

możesz mieć pasek do wymiany, wkręć go na obroty i zobacz czy będą bardzo wysokie, pozatym sprawdź czy do tłumika nie jest przyspawany kawałek dodatkowej rurki która jest jak ślepa uliczka :)

 

Pozdro

Przem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja masz tuning silnika i to na dodatek Poliniego to napewno blokad nie masz tak mi sie wydaje :)

Dobrze ci się wydaje. Żeby mieć tuning, to musiał być odblokowany.

 

baczek89 a jaki tuning masz na myśli? Od naklejek mocy nie przybywa :crossy: . Żart.

Odblokowany skuter, chłodzony powietzrem "pójdzie" 70 km\h. Jak już ktoś napisał, sprawdź czy pasek w układzie napędowym nie jest zbyt wyciągnięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blokada z rury jest ściągnięta, czy możliwe żeby miał na wariatorze... dlaczego piszecie że skuter chłodzony powietrzem nie pojedzie więcej niż 70km/h, dużo jest skuterów chłodzonych powietrzem co jeżdżą dobrze ponad 80km/h np. NRG... i wiele innych...

 

 

to sprawdź czy wkręca sie na obroty, jeśli tak to ew. pasek do wymiany. A czemu nie pojedzie wiecej niż 70?? Ano pojedzie i z te 80 ale to są wyjątki takie jak Aerox i eNeRGa :). aha jak ci kręci do jakiejś tylko wartości obrotów i koniec to moze być blokada na module ale mało prawdopodobne w twoim modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...