Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siasia' date=' super zdjecie, jak mozna to poprosze oryginal size... na tapetke czy cos 8) :twisted:[/quote']

Odważnyś, hehe ! Czekaj, Pavka Ci wybije z głowy tapetkę :)

 

Do Ruffa: czyżby GSik pokazał pazurki ?? To już chyba jego drugie ostrzeżenie :)

 

Do wszystkich: latamy coś dzisiaj ? Ponad 20 st. C :D

Wprawdzie w domu będe dopiero koło 18-tej, i zanim bym dotarł do Krakowa, to pewnie się 19-ta zrobi, ale jakbyście się wybrali trochę chociaż w moim kierunku, to chętnie bym się spotkał. Albo na jakieś winkielki do Rabki wyskoczył, albo cuś.

 

Pozdrówka i czekam na odzew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień! (Dobry z przyczyn oczywistych zostało usunięte...)

 

Właśnie jestem po rozmowie z Riderem i wstępny koszt (wg moich oszacowań strat) to niecałe 2000 zeta :)

 

Mam nadzieję, że uda sie to wszystko zrobić z AC...

 

I co ztego ze tego spodnie nie wytrzymały

pusciły tylko na szwie, ale sie nie przetarły, więc coś z nich jeszcze będzie :)

 

Niestesty obawiam się, za zanim dojdę do ładu z tym wszystkim to końcówka sezonu mi umknie, więc nie wiem kiedy sie znowu zobaczymy - chyba, ze ktoś lubi sobie brac na grzbiet 90 kilowy plecak :D)) no chyba, że w knajpie w przyszły wtorek...

 

No ale trudno, motocykliście zawsze wiatr w oczy...

 

Pozdro600 dla wszystkich, którzy byli "na gofrach" w Olkuszu i sorry za "atrakcje"...

 

P.S.

Strasznie drogie gofry mają w tym Olkuszu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...