Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No Ciekawe co Monka i Filip robią - bo coś się NIE ODZYWAJĄ !!!

Mua niestety pracuje, ale intensywnie mysle nad wyjazdem do Bielska w sobote.

Dzis bede dzwonil do mechanika i umawial sie na jutro, wiec rano na pewno nie pojade z wami. Moglbym ew. dojechac pozniej, ale do konca imprezy nie zostane niestety :D

 

Filip pewnie nie pojedzie,bo cos gadal ze musi pracowac :P

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Andrychowie odbic na Żywiec,póżniej na Wisłe,Ustroń i na Cieszyn,Fydek Mistek- Ostrawan i do Bielska.Cała traska ma ok.268km

Ja jestem jak najbardziej za!!!

Kto jeszcze ??

 

może zorganizujemy jakies ognisko np. w Korzkwi w niedziele tak kolo 15 co wy na to

Jak Matek powiedział... pogadamy o tym w sobotę.

 

Myslę, że najwyższy czas juz zacząć coś ustalać, bo ja w pracy jestem do 19:00 i dotąd mam dostęp do netu :D

O której sie spotykamy i gdzie?

Kto jedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kto by jechał z Krakowa najpierw na traske? I o której i gdzie sie spotykamy?

 

Ja jestem chetny !!

 

<Stuhr mode>Wybierz mnie, wybierz mnie !!</Stuhr mode>

:D

Dolaczylbym w Andrychowie, na dosyc sporej stacji paliw zaraz za dworcem kolejowym (po lewej).

Mysle, ze wyrobicie sie w godzinke z Krakowa do Andrychowa (jesli nikt sie nie spozni), wiec bede czekal o godzinie wyjazdu +1.

A pozniej pojedziemy na zlocik. Jakos trafimy, wiem gdzie jest Wapienica, wiec spoko :P

 

Do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotykamy się o 9 na stacji BP koło centrum handl. Zakopianka. wyjazd nie później niż o 9. 30. Wpisujcie się może kto będzie, to uda sie wyjechać troche wcześniej jak się wszyscy zbierzemy.

Hej,ja na was bedę czekał przy zjeżdzie z Zakopianki na Kalwarie.Proponuje wam wyjechać troszke wcześniej ponieważ,kilometrów jest troszke i cza będzie jechać w miarę przyzwoitą prędkością.Więc może o 8.30 na BP,a o 8.45-WYJAZD.Zawsze to troszke do przodu z czasem :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, konkurencyjny plan :twisted: :D :

II rejs w samo południe :mrgreen: -ok. 12.00 light traska przez Wadowice, Kęty i tam dalej :P w kazdym razie bezpośrednio na zlot, spotykamy sie na miejscu i wspólny powrót. Kto reflektuje na 12.00? Miejsce spotkania - do ugadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety na zlocie zostać nie dam rady :P musze być w kraku najpuŸniej na 17:30.

 

Jutro 18 urodziny kumpla dlatego musze być tak wczeĹnie :D

 

Ale myĹle że z Wami troche pojeŸdze i wczeĹniej wróce :P , no chyba ze było by baaaardzo zimno, wtedy odpadam.

 

Jak by mnie nie było do 09:00 na BP zakopianka to nie czekajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem odpowiedzić na 4um a nie tylko na PW, bo może ktoś ma jeszcze wątpliwości:

ja bym jechal,ale nie o 9 bo nie zdaze naciagnac lancucha!

chyba ze - przyjade o 9 na BP i poczekacie az go naciagne (mysle ze to dlugo nie potrwa)

o ktorej chcecie wracac? ja tez o 18-19 chcialbym byc w kraku!

 

Wyjeżdżamy o 9:00, wiec jakbyś chciał przyjechać to wczesniej (ale myslę, ze troche czasu by było zanim sie wszyscy zbiora, więc przyjeżdżaj)

 

Z powrotem jest tak, ze w planie jest zachaczenia o zlot w Bielsku a jak tam bedzie fajnie to może zostaniemy do konca imprezy czyli do godz. 0:30, więc mozliwe, że powrót nastapi dopiero wtedy...

 

Ale przecież zawsze mozna wrócić wczesniej samemu jak ktoś bedzie chciał bardzo...

 

A jak nie zdążysz z grupą 9:00, to może z grupą 12:00 czy ile (patrz post PeterS'a)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...