Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiem że trochę późno z tym wychodzę, ale może by się spotkać dziś w Osadzie koło 19.oo? Zajrzymy czy ktoś wpadnie, może weźmiecie płytki na zdjęcia?

 

Dziś mamy rocznicę ślubu, ale może uda się namówić moją żonkę. Mam nadzieję że się zgodzi - w końcu to takie romantyczne miejsce :(

 

Zaprosze ją na piwo z frytkami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po spotkaniu 8) Bylo mi bardzo milo poznac motocyklistow z Kraka i czekam na dalsze propozycje co do spotkan :(

Pozdrawiam :mrgreen:

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,na weeken ma byc piękna pogoda może są chetni na Bieszczady(2,3 dni) lub jakieś śmiganie po Czechach(Praga).

 

A gdzie zamierzasz spać w Bieszczadach?

Ja w sumie myślałem, o jakiejś dłuższej trasce, ale jednodniowej. Bo nie mam ani kufrów ani sakw, więc na kilkudniową byłoby mi ciężko się zapakować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po spotkaniu  Bylo mi bardzo milo poznac motocyklistow z Kraka i czekam na dalsze propozycje co do spotkan  

 

Ja również dziękuję za spotkanko. Trzebaby częściej.

 

P.S.

Siasia THX z zdjęcia i filmiki. Na przyszłość możesz mi rzucać takie rzeczy na skrzynkę, bo mam dużą.

 

P.S. 2

Gdyby ktoś chciał płytke i zdjęcia z wycieczki do Miechowa-Jędrzejowa itd. to chętnie odstapię, bo ja juz sobie skopiowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, fajnie że było nas tak dużo, miło poznać nowe osoby...

W ten weekend niestety nigdzie nie pośmigamy, ale( może na następny) mam pomysł na jedniondniową krótszą (a można i jakoś wydłużyć w razie potrzeby;)) trasę- można by pojechać do Zalipia, "malowanej wsi", około 100 km na wschód od Krakowa. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

właśnie od jutra zaczynam urlop, więc jakby ktoś, gdzieś, na jakieś winkielki (Rabka ?) się wybierał nawet w tygodniu, nawet o wczesnej porze, to jestem raczej chętny.

 

W ten weekend niestety odpadam, bo mnie weselisko kumpla czeka, a wtedy nie da się jeździć, no chyba że wężykiem, wężykiem :(

 

PS: słyszałem, że da się wjechać potrenować na torze w Poznaniu. Zdaje się, że wolne treningi są we wtorki. Ale od nas chyba bliżej do Brna (CZ). Czy ma ktoś jakieś doświadczenia lub informacje, czy się da, ile to kosztuje, kiedy można wjechać itp. ? Byłby ktoś chętny na taki wyjazd ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze da sie wjechac na tor w Poznaniu ostatnio kumpel po nim smigał spytam sie go co i jak tylko ze słyszałem ze czeba kombinezony skórzane i to jednoczesciowe niewiem ile w tym prawdy popytam sie co i jak ale bysmy sie powygłupiali  ;)

 

Tak, no w Poznaniu to wiem że się da, kombinezony jak coś, to pewnie da się wypożyczyć (?). Bardziej mi chodziło o tor w Brnie. Znalazłem już jakieś informacje:

 

http://www.automotodrombrno.cz/default.asp...eload_coolmenus

 

o ile to jest to ('Public circuit driving'), to kosztuje 250 Koron za pół godziny i można wjechać we wtorki 18:00 - 20:00 oraz w czwartki od 18:00 - 19:30.

 

To może najpierw Rabka, a później Brno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...