Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o wycieczkę, to nam pasuje tylko sobota - w niedzielę Pavka ma dyżur  

Wybieramy się na ten zlot "śladami Boruty"- to pierwszy weekend września. DORKA- jasne, że wypadałoby pojechać razem! Ale co taka słaba reprezentacja Małopolski?  

na "kolę" też się chętnie wybierzemy

 

SOBOTA TAK, ALE WCZESNYM POPOŁUDNIEM...NIESTETY WIECZÓR ODPADA - KOMPLIKACJA PLANÓW :(

ALBO NIEDZIELA WIECZÓR....A MOŻE PIĄTEK WIECZÓR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a może  faktycznie na północ.Trase Pavka(jeszcze jej nie zrobiliśmy)

mianowicie:Słomniki,Miechów,Jędrzejów,Pińczów,Kazimierza Wilelka(do zwiedzenia:klasztor bożogrobowców,zamek na mirowie,

opactwo cystersów,rez.skowronno,kość.reformatorów,rez.stepowy,kolegiata,kość.franciszkanów,pałac klasycystyczny)-troszke tego jest.Trasa ok 230km.

p.s  oj ta pogoda :clap:  

Pozdrawiam

no to gdzie w końcu jedziemy??? może by zrobić ankietę (ale ja nie umiem...) :(

ta trasa wydaje się okey, tylko żebyśmy znowu się nie przeliczyli z czasem. pogoda jest niepewna, może by tym razem zrobić krótszą wycieczkę, tak żeby wrócić popołudniu (żeby Dorka i Mar95 też mogli pojechać).

albo ustalmy miejsce spotkania i wtedy się dogadamy co robimy, zależnie od pogody. co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie bym prosił o uzgodnienie zeznań najpóźniej do piątku popołudniu (do powiedzmy 16:00) bo interek mam w pracy i potem nie będe mógł sprawdzić na czym stanęło... Ja się pisze na jakąkolwiek traskę, byle niedaleką, bo jak juz wspominałem nie mam prawka jeszcze (czekam na wydanie i trochę strach dalsze traski robić :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a może faktycznie na północ.Trase Pavka(jeszcze jej nie zrobiliśmy)  

mianowicie:Słomniki,Miechów,Jędrzejów,Pińczów,Kazimierza Wilelka(do zwiedzenia:klasztor bożogrobowców,zamek na mirowie,  

opactwo cystersów,rez.skowronno,kość.reformatorów,rez.stepowy,kolegiata,kość.franciszkanów,pałac klasycystyczny)-troszke tego jest.Trasa ok 230km.  

p.s oj ta pogoda  

Pozdrawiam

 

 

Jak wybieracie się w tamte strony to zapraszam popołudniu do mnie na wioske (Kozłów. k Miechowa) na ognisko i jakieś piwko (bezalkoholowe :mrgreen: )

O ile pogoda dopisze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to gdzie w końcu jedziemy??? może by zrobić ankietę (ale ja nie umiem...) :banghead:

ta trasa wydaje się okey, tylko żebyśmy znowu się nie przeliczyli z czasem. pogoda jest niepewna, może by tym razem zrobić krótszą wycieczkę, tak żeby wrócić popołudniu (żeby Dorka i Mar95  też mogli pojechać).

 

Witam

 

jeśli można się kolejny raz przyłączyć, to jestem za krótszą wycieczką, tak żeby móc wrócić na późne popołudnie do domu. Pogoda jest niepewna, ale z prognoz wynika, że w sobotę ma być zachmurzenie, ale padać nie będzie. W niedzielę ma być znacznie gorzej, więc lepiej zostać przy sobocie.

 

albo ustalmy miejsce spotkania i wtedy się dogadamy co robimy, zależnie od pogody. co Wy na to?

Tak, ustalcie miejsce i czas spotkania, najlepiej około 9:30 albo 10:00, żebym nie musiał za wcześnie wstawać. :D

Niech każdy przyjedzie z jakimś pomysłem, żeby za dużo czasu nie tracić na szukanie ewentualnej trasy.

 

Pozdrówka i do zobaczenia na trasie (mam nadzieję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli można się kolejny raz przyłączyć, to jestem za krótszą wycieczką, tak żeby móc wrócić na późne popołudnie do domu

Tak, ustalcie miejsce i czas spotkania, najlepiej około 9:30 albo 10:00, żebym nie musiał za wcześnie wstawać. :banghead:

Niech każdy przyjedzie z jakimś pomysłem, żeby za dużo czasu nie tracić na szukanie ewentualnej trasy.

 

Proponuję 9:30 pod Żaczkiem- (dla niezorientowanych- akademik przy Błoniach). łatwo trafić.

z pełnymi bakami i pomysłami gdzie jechać. w ostateczności urządzimy głosowanie :smile2:

i nastawmy się na wcześniejszy powrót, żeby nikt nie musiał rezygnować z wyjazdu

co Wy na to :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może lepiej o 10:00, bo chcialbym jeszcze zdąrzyć sobie kupić kominarakę wcześniej...

W tygodniu nie ma czasu sobie wyskoczyć do jakiegoś sklepu niestety :D

 

no to niech będzie jutro 10.oo. wszyscy wiedzą gdzie jest Żaczek?

do zobaczenie, przybądźcie licznie :banghead:

ps. sorry że tak się rządzę ale trzeba się w końcu zdecydować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może lepiej o 10:00, bo chcialbym jeszcze zdąrzyć sobie kupić kominarakę wcześniej...

W tygodniu nie ma czasu sobie wyskoczyć do jakiegoś sklepu niestety :D

 

no to niech będzie jutro 10.oo. wszyscy wiedzą gdzie jest Żaczek?

do zobaczenie, przybądźcie licznie :banghead:

ps. sorry że tak się rządzę ale trzeba się w końcu zdecydować

tak trzymać ja niestety raczej odpadam ze wzg. finansowych może innym razem miłej wyprawki i bez takiej jazdy jak na Horce (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi) powodzonjka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wrócilem

i znowu gleba

spanikowalem na zakrecie , wyprostowalem sie i wyjebalem sie na zwirku

straty : owiewka, osłona manetki , lusterko , półka na zegary

reszte rzeczy sie wyprostuje i naprawi

straty wlasne : obita dupa (chyba zaczepiłem o krawężnik ) i

otarcia spodni na kolanach i tyle....

jednak to to sie ma ubrane na sobie na znaczenie gdyby nie skórzane ubranko

pewnie bylo by gorzej

ale co tam do nastepnego weekendu sie wylecze , wyremontuje i jazda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wszyscy już chyba dotarli, Polo poobijany. Dobrze że byłeś w "pełnym rynsztunku"!

Fajnie się jeździło - dzięki drfugazi :banghead:

Na przyszłość trzeba się będzie lepiej zorganizować i ustalić gdzie i po co stajemy, bo niektórzy mają limit czasowy na jazdę (i nie mówię tu o nas 8) )

wklejam kilka zdjęć - jakże mogło by być inaczej. więcej powinno się pojawić jutro na stronce, mam nadzieję że filmiki też mi się uda wpakować, wyszły nawet nie najgorzej; dam linka.

pozdrawiam, Wasz paparazzi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...