Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hehe :buttrock: :lol:

super - podoba mi sie :mrgreen:

prosze o wszystkie zdjecia na priv - na pewno masz moj email, albo wezmiesz z profilu:)

 

czy jutro wieczorem ktos reflektuje na spotkanie w jakiejs knajpie? mozna by podskoczyc na barcie zobaczyc

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jutro wieczorem ktos reflektuje na spotkanie w jakiejs knajpie? mozna by podskoczyc na barcie zobaczyc

 

Witam,

 

pogoda ładna, może ja bym się do Krakowa kopsnął, gdzie i o której można Was spotkać ??

Nie obiecuję, że przyjadę, ale jakby co...

 

BTW: Na Motozraz na Słowację niestety nie jadę :buttrock:

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piję dziś we "młynie" jakby się komuś nudziło to zapraszam.

taaa - a ja przyjade kozom i bede patrzyl jak ty sie delektujesz piwkiem :D

chyba ze obiecasz ze na czas obecnosci osob niepijacych,ty tez nie pijesz :buttrock:

 

to ja jestem chetny - moze spotkanie o 19:00 pod rotunda? ktos chetny - palec pod budke, bo za minutke zamykam budke :D

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje wycieczke na kryspinow wieczorem. po takim upalnym dniu nie mozna znalezc lepszego miejsca.

 

Ja najprawdopodobniej dotrę do Kryspinowa około 19:30.

Nie mam pojęcia gdzie jest ten 'młyn' co to Muzyk wspominał, a chętnie bym się spotkał z forumowiczami. Może więc wypijecie tam po Tymbarku i przylecicie do Kryspinowa się ochłodzić...

Albo napiszcie mi jak tam trafić (do młyna) przy założeniu, że jadę od Zatora albo Wadowic.

 

Pozdrówka i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najprawdopodobniej dotrę do Kryspinowa około 19:30.

Tez sie tam wybieramy ale kolo 20. Najprawdopodobniej bedziemy na takim parkignu z biala chatka - to jest jak sie jedzie ta szeroka droga od kryspinowa do balic, po lewej stronie (za laskiem) pierwszy parking, na koncu knajpa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...