Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

eh. :crossy:

taka pogoda ze pewnie nigdzie nie pojedziemy przez najblizszy tydzien.

Ja od piatku mam urlop, jade do domku do Poznania - tam dzis oczywiscie sloneczko i niebiesko, a od soboty ma lac :evil:

no przeciez. :buttrock:

 

jakby sie udalo z pogoda, to w piatek na chwilke bym sie przejechal. zobaczymy

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna była wycieczka do Wrocławia i z powrotem. Pod koniec troche padało, ale wyjazd by sie nie liczył jak by nas nie zmoczyło.  

Jakby w sobote była dobra pogoda to trzeba by gdzieś pojechać (bo urlop sie kończy).  

Może Miechów-Książ Wielki-Jędrzejów-Pińczów-Młodzawy-Wiślica-Skalbmierz? Może być z modyfikacjami.  

A może dało by sie wyskoczyć gdzieś wcześniej jakby była pogoda?

Witam,jak pogoda bedzie znośna to sie pisze(w końcu w niedziele ide do pracy :cry: :cry: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto ma wolne jutro (? :Matek, Rozio)? może by gdzieś wyskoczyć jakby nie lało

Możemy :buttrock: tylko gdzie? Słowacja,Zakopane(w góry wyskoczyć)

 

przykro mi ale bedzie ok bede ci przysyłał zdjęcia z wypraw  

dragon zobaczymy kto wiecej kilometrów i zlotow zaliczy do konca sezonu :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna była wycieczka do Wrocławia i z powrotem.

no powiedzcie że jestem twardzielem 8)

no a jak zobaczyłem mine Dragona to pzyznaje ze dobra jestes :evil: zdałas test na Ninje[/quo

masz racje ona jest the best !!!!!!! :buttrock: mam nadzieje że jej motocyklista coś z tym zrobi :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że się wtrącę.

 

W Tychach jest festiwal pamięci Józka Rydla z Dżemu w ten weekend- będzie można posłuchać dobrego blousa .Jak by przestało tak lać to proponuje jechać.!

 

Witam grupe Krakowska :buttrock:

 

Może byśmy wykombinowali jakąś wspólną traskę w ten weekend z finałem w Tychach.

Ja zaproponowałem Bielsko-Szczyrk-Cieszyn-Tychy:

 

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=16813

 

ale jestem otwarty na inne propozycje.

W sobotę jest ponoć TSA, w niedzielę Dżem. Ja bym preferował sobotę (W-Max też), ale niedziela też może być.

 

Pozdrówka i mam nadzieję, że do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrazy współczucia z powodu urlopu ;)

może ma ktoś czas dzisiaj po południu? spotkalibyśmy się np. o 14.oo pod Żaczkiem i gdzieś wyskoczyli? może do Wiśnicza - jak proponował Muzyk, albo Czernichów - Krzeszowice, albo gdziekolwiek. Wreszcie nie pada ;) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...