Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy ta propozycja wyjazdu jest nadal aktualna? Podobno w niedziele ma byc ladna pogoda

Pozdrawiam

Nadal aktualne, z jedną małą zmianą - nie będzie wycieczki w góry. Może tylko przemarsz przez "krupówki". W planie jest przejazd przez Słowację - mapkę/trskę zamieszczę jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za grilla - było fajowo :P

my też dziękujemy ;)

w ten weekend będziemy już na dalekiej północy więc się na wyjazd nie piszemy. Widzimy się na zlocie we Wrocławiu, tak? :P rezerwujemy tam sobie nocleg pod dachem (namiot odpada, nie te lata :twisted: )... - mamy namiary, chce ktoś jeszcze? tylko kiedy jedziemy i wracamy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal aktualne' date=' z jedną małą zmianą - nie będzie wycieczki w góry. Może tylko przemarsz przez "krupówki". W planie jest przejazd przez Słowację - mapkę/trskę zamieszczę jutro.[/quote']

hm.czyzby 2 konkurencyjne wyjazdy? ;)

bo ja juz pisalem z ludzmi ze slaska i tez na slowacje sa plany:

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?p=206371

tutaj tez dawalem info. kto by sie pisal?

moze by to jakos polaczyc? chyba ze Muzyk wlasnie o tym mowisz ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.czyzby 2 konkurencyjne wyjazdy? :P

bo ja juz pisalem z ludzmi ze slaska i tez na slowacje sa plany:

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?p=206371

tutaj tez dawalem info. kto by sie pisal?

moze by to jakos polaczyc? chyba ze Muzyk wlasnie o tym mowisz ? :o

 

Z tego co wyczytalem to prawdopodobne, ze tamten wyjazd ma byc za tydzien. Jesli bedzie w tym tygodniu to mozna chyba polaczyc, no nie? ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytalem to prawdopodobne, ze tamten wyjazd ma byc za tydzien. Jesli bedzie w tym tygodniu to mozna chyba polaczyc, no nie?

tam sie jeszcze nie zdecydowali kiedy, czy ten czy nastepny weekend

ale jak sie zdecyduja na ten, to polaczenie jak najbardziej by pasilo ;)

w kupie sila :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze by to jakos polaczyc?

 

Nie żebym był mało towarzyski, ale nie jestem za połączeniem tych wyjazdów. Jeżeli chcecie jechać z tamtą grupą - to jedźcie, ale z tego co czytałem oni mają trochę "inne" tempo. Ja na MZ napewno się za nimi nie utrzymam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal aktualne' date=' z jedną małą zmianą - nie będzie wycieczki w góry. Może tylko przemarsz przez "krupówki". W planie jest przejazd przez Słowację - mapkę/trskę zamieszczę jutro.[/quote']

 

Czesc!

To czekam jutro na propozycje trasy. Mam nadzieje, ze uda mi sie z Toba zabrac. Byloby milo, gdzies dalej sie w koncu ruszyc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wyjazd w niedziele tak? o ktorej?
Miejsce spotkania: Stacja BP na Zakopiance vis a vis Carefour'a

Godzina spotkania: 9.00 (RANO !!!)

 

Co do zmian, nie ma prblemu i tak wszystko wyjdzie jeszcze w praniu, będziemy myśleć w trasie, zobaczymy tez jak będziemy stali czasowo.

 

Godzina Spotkania = Godzina Wyjazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracac moznaby tez przez Mszane i Dobczyce. Traska rowniez swietna, ale jak napisal Muzyk wszystko wyjdzie w praniu.

Kojarze stacje na zakopiance, ale nie bardzo wiem jak tam wjechac. Da sie bezposrednio z zakopianki od strony matecznego?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za grilla - było fajowo :P

my też dziękujemy :P

w ten weekend będziemy już na dalekiej północy więc się na wyjazd nie piszemy. Widzimy się na zlocie we Wrocławiu' date=' tak? ;) rezerwujemy tam sobie nocleg pod dachem (namiot odpada, nie te lata :twisted: )... - mamy namiary, chce ktoś jeszcze? tylko kiedy jedziemy i wracamy :?:[/quote']

Pavkowa nie wiem jak to będzie ale do Wrocławia razem z Matkiem dostalismy takiego bakcyla że sie w pale nie mieści!!! :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarze stacje na zakopiance, ale nie bardzo wiem jak tam wjechac. Da sie bezposrednio z zakopianki od strony matecznego?

tak

lecisz ciengiemprosto, az po lewej bedziesz mial Cinema City. Wtedy za pare metrow po prawej bedziesz mial BP no i zjazd na nia. a jak pojedziesz od drugiej strony (od Zakopca) to zjezdzasz za Cinema, jedziesz parkingiem przez caly Carrefour i w prawo na rondku, pod most i jestes.

Ciezko nie trafic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,widze że dużo mnie omineło(ognicho u Polo)-właśnie wróciłem z Dedinek (Słowacja),balowałem od poniedziałku ;) .Niestety nie łapie się na weekendowy wypad;16-18.07-są obchodzone dni Dobczyc.

Do Wrocławia(23-25.07)oczywiście się pisze.

 

Pozdrawiam

p.s bezpiecznej jazdy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...