Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Witam wszystkich i pozdrawiam.

 

Jakiś czas temu przedstawiałem się na tym forum, tak na sucho. Od tego czasu zaopatrzyłem się w maszynę i nawet prawko zdałem. Teraz czekam na odbiór (może w tym tygodniu wreszcie urzędasy zdążą). :P

 

Czytam forum od czasu do czasu i być może niedługo się gdzieś spotkamy. ;)

 

Pozdrawiam

irek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Witam wszystkich i pozdrawiam.

 

Jakiś czas temu przedstawiałem się na tym forum' date=' tak na sucho. Od tego czasu zaopatrzyłem się w maszynę i nawet prawko zdałem. Teraz czekam na odbiór (może w tym tygodniu wreszcie urzędasy zdążą). :P

 

Czytam forum od czasu do czasu i być może niedługo się gdzieś spotkamy. :P

 

Pozdrawiam

irek[/quote']

 

Witam :P napisz czym śmigasz

Do zobaczenia na trasie :namoto: albo w jakiejś knajpie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Witam wszystkich i pozdrawiam.

Witam i pozdrawiam oraz gratuluje sprzęta :P

 

powitać moze by tak w sobote albo w niedziele jakis wypad zrobic cos o pieninach wspominalismy mozna by sie bylo wybrac

Jestam za :mrgreen:

p.s chorobowe sie kończy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki nie pokazało się w podpisie, chyba że ja coś pomyliłem.

 

No w każdym razie moja maszyna to XVS650 Drag Star, rocznik 99. Śliczny, katalogowy fioletowo złoty, z mnóstwem armatury ;) i pieknym brzmieniem :P :P . Generalnie wspaniała maszyna.

 

I właśnie staram się ją ujeździć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zbieramy ekipe na wyjazd w pieniny ja jade matek 50 zeta na łapówke dla lekarza i nastepne 2 tygodnie bendziesz miał wolne :P Tomek i Aga jedziecie ?? Michał ? Paweł i Asia troche lipa z tym prawkiem ale moze poczta przyjdzie za kilka dni wiecie jak poczta polska działa ale Paweł pewnie pracuje a do Wrocka to jestesmy wstepnie umuwieni ja jade no i cała reszta mozna w sobote albo w niedziele to jusz zalezy od pogody i jak kto czasem dysponuje ja poszukam w necie ciekawych miesc do zwiedzania i jakiaś trase w zarysie zaplanuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam na forum

mam takie pytanie czy ktos z forumowiczow nie pomykal dizsiaj przed 11 z niepolomic w strone nowej huty??bo minalem kogos w kamizelce nasej lub preclowej - dosyc podobne sa.

 

czesc

O ile sie nie myle to bylem ja na czarnej jawie. Jechalem do Krakowa na politechnike zdawac zalegle zaliczenie.

A czym jechales Okrop?

pozdro kropelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim

Udalo mi sie zalapac na druga edycje oczojebnych kamizelek i z tego co widze naprawde zucaja sie w oczy. Jak na razie jestem z niej zadowolony, pomaga zwlaszcza w jezdzie po miescie bo autka dosyc ladnie sie rozsuwaja.

A tak przy okazji to bede w srode w krakowie na kolejnym zaliczeniu, oczywiscie czarna zjawa. W razie czego dajcie jakis znak to pogadamy.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka!!

parcie-ktora godzinka i gdzie, moze sie skusze

 

kropelka - na pewno zwrociles na mnie uwage - bylem w garniturze i prowadzilem czerwona mikre - nie mogles przeoczyc :P

 

ew. ja tez smigam na czernej jawie jedynie ze mam kamizelke bez forumowych ozdobnikow :P

i w srode pewnie tez pojade na AGH cos z zalka pchnac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...