Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec odnosnie KTMow jutro!

 

Jestesmy z gosciem umowieni jutro o 10-11 na telefon. Ten telefon zdecyduje czy jedziemy do Radziechowic czy (jesli bedzie padalo) spotykamy sie w krakowie na Bodzowie (kolo Pychowic, Zakrzuwek, jednostka wojskowa). Wiec wszystko zalezy od pogody.

Wiec proponuje spotkac sie tak jak bylo mowione ok 10:00 na rondzie Mateczne kolo BP (z tylu BP bo niektorzy stoja z przodu i ich nie widac) ;)

wtedy zdecydujemy sie co dalej.

Co do grila - ja nie mam, ale moge zabrac bo jade puszkom najprawdopodobniej. Jesli nie wyjdzie w Raciechowicach zrobimy sobie gdzies w krakowie lub okolicach.

Damy rade w kazdym razie.

Wiec do jutra. Dobrze by bylo jeszcze raz policzyc osoby ktore beda ujezdzac KTMa (dla podzielenia kosztow). Wiec pisac.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo qurwa jak zobaczyłem te zdjecia to sie troche bać zaczynam, czuje że jutro bez kilku(nastu) siniaków do domu nie wróce

 

Ja proponuje jezdzic w kierunku odwrotnym niz widac na zdjeciach. Bedzie latwiej i bezpieczniej, bo chyba wiecej pod gore niz w dol. Przynajmniej tak mi sie wydaje.

 

Wiec proponuje spotkac sie tak jak bylo mowione ok 10:00 na rondzie Mateczne kolo BP (z tylu BP bo niektorzy stoja z przodu i ich nie widac)  

wtedy zdecydujemy sie co dalej.

 

OK. Myslalem, ze przyjade bezposrednio do Raciechowic, ale skoro tak, to bede na tym rondzie. Ale generalnie impreza jest pewna, tylko miejsce jest niepewne , tak ? No i ja oczywiscie potwierdzam moj KTM-owy akces po raz trzeci.

 

Pamietajcie tylko o zmianie godziny dzisiaj ! ! ! O 3 zmieniamy na 2 - chyba !

 

Napiszcie mi jeszcze tylko jak najlepiej trafic na rondo mateczne? Ktore to jest , bo kojarze ronda w kraku, tylko nie kojarze nazw :-) Bede jechal albo A4 albo od Olkusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze zeby nie bylo watpliwosci

10:00 rano nowego czasu (11:00 starego) na BP mateczne, na Wadowickiej (Zakpianka).

kroolik : najlepiej jedz obwodnica do zakopianki, potem zjedz na krakow (nie na zakopiane) i caly czas prosto, az po prawej stronie przed rondem bedzie BP z MCDonaldem.

DoZo dzis rano ;)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

No juz w domku

Bylo fajnie - ale to wciaga - szkoda ze tak szybko i smutno sie skonczylo :P (dla tych co nie w temacie - nic sie nikomu nie stalo, tylko moto sie "popsulo" po malym "Ruff'owaniu wertykalnym" :P (nie przez Ruffa tym razem)

moje fotki (male rozmiary) sa tu: http://monka.merix.com.pl/ktm/

oryginaly juz sie wrzucaja na FTP'a, siaska da namiar potem.

Trzeba to powtorzyc kiedys koniecznie - najlepiej dorwac kogos z wlasnym moto :P

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...