Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z powrotem w domciu ;)

 

Dzięki wszystkim za odwiedziny, pozdrowienia i SeseMeSy - poskutkowały - prawie zdrowy jestem 8)

 

Kto był u mnie wie co mi jest, kto nie był - pewnie i tak się dowie pocztą pantoflową.

 

O jeździe na moto moge zapomnieć przez co najmniej 2 tygodnie ;) no chyba że jako załoga wózka bocznego. Tak przynajmniej doktory gadały jak będzie w rzeczywistości - nie wiem :mrgreen:

 

Piwka mi też nie wolno - przez tydzień - o mocniejsze trunki sie nie dopytywałem ;)

 

Walkmana, kasety i książke oddam przy najbliższej okazji.

 

Muzyk - prezentu od Ciebie jeszcze nie zużytkowałem, ale długo sie marnował nie będzie ;)

 

Dementując wszystkie spekulacje : nie byłem na ginekologii - położnictwie i nic nie urodziłem :mrgreen:

 

Jeszcze raz thx za odwiedziny - nie spodziewałem się tylu osób

 

Miłego śmigania w łykend ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Rozio dobrze że już jesteś,nic się nie martw do końca sezonu jeszcze kupa czasu więc zdąrzymy pośmigać.

 

Czyli 17:50 na BP na Matecznym ??

Ja na was czekam w Stróży,zaraz koło zakopianki gdzie mieszkam.Będę czekac ok 18.10

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,jazda była spoko tylko w piątek(sami wiecie straszny ruch na zakopiance)no troszke krutkawo bo się szybko ściemniło,polecam się nia przyszość ;)

Aha wybieramy się w Bieszczady w środe tak do czwartku,piątku.Jeśli ktoś jeszcze jest chętny to zapraszam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak było??

Hje

bylo spoko, tylko zajebiscie zimno! ;)

a ja nie pomyslalem, i nie wzialem moto-butow tylko zwykle trampki - plułem sobie w twarz ;)

no i zakopianka strasznie zakorkowana.

Padl pomysl, aby stworzyc nowy watek - fajne zakrety w okolicach Krakowa ;)

co wy na to? jedne juz mamy - te za Rabka ;) fajnie sie tam jezdzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak było??

Hje

bylo spoko, tylko zajebiscie zimno! ;)

 

I ja potwierdzam - fajnie, ale zimno. A już powrót przez tereny zalesione po 20-tej to kaplica ;)

 

Padl pomysl, aby stworzyc nowy watek - fajne zakrety w okolicach Krakowa ;)

co wy na to? jedne juz mamy - te za Rabka ;) fajnie sie tam jezdzi  :mrgreen:

Jestem za, ale może by tak 'w południowej Polsce', bo Rabka to już chyba niebardzo okolice Krakowa.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, ale może by tak 'w południowej Polsce', bo Rabka to już chyba niebardzo okolice Krakowa.

No dobra. To moze nie w okolicach krakowa, ale w malopolsce;)

Bo polska poludniowa (dla mnie - z pyrlandii ;) ) to bardzo rozlegla kraina, od Wroclawia po Przemysl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Rozia: dobrze że wyszedłeś,stary...mówiłeś coś o wózku bocznym...hmmm,ja mam moto z wózkiem :Dbedzie dobrze napewno coś poradzimy.

 

a teraz pytanie do ogółu: czy spotykamy sie może we wtorek w osadzie?i czy staje sie to naszą tradycą?co wtorek w osadzie?a może na barciach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,mam nadzieje że wszyscy już wrócili.Dragon pojechał przez Sułkowice 8O jest cały i zdrowy tylko troszke przestraszony :mrgreen:

 

Padl pomysl, aby stworzyc nowy watek - fajne zakrety w okolicach Krakowa

co wy na to? jedne juz mamy - te za Rabka fajnie sie tam jezdzi

Co do winkielków dzisiaj wracaliśmy z Kościeliskiej na Chocholów,Czarny Dunajce(właśnie tu od Czarnego zaczynają się niezłe zakręciki i jest zajebisty asfalcik-daliśmy troszke po garach)aż do Chabówki.Polecam

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzet minimum 500cm sory za takie wymagania ale troszke chcemy podzidowac

hm. znam gosci ktorzy na 250 wycinaja 500tki (nie na prostej oczywiscie). a my tu niestety drog gdzie mozna powyzej 170km/h jechac duzo nie mamy. Osobiscie wole wolniej ale po winkielkach.

a druga sprawa - jakby ktos przyjechal cb400 to bys mu powiedzial ze nie moze z wami jechac?

sorry - ale takie teksty mnie smiesza... :?

 

na koniec: czy jutro jakies spotkanie gdzies wieczorem?? osada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem cały i zdrowy ale miałem zatarg z policmajstrami i chyba się wystraszyłem bo nie wiedziałem że honda się tak na winklach dobrze trzyma ;)

monka spoko powiem Ci że honda i tak z nimi jechała co prawda n.tark prosta było 160 i brak ale chyba kuie owiewkę to może coś pomoże myśle że dawałem sobie rade tym bardziej że xtr miał troche stunigowany motor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...