Skocz do zawartości

Kask enduro z Lidla :)


Rekomendowane odpowiedzi

Obcziłem sobie, że ten kask z lidla jest identyczny jak MAX 606!!! Różni się tylko tym, że nie ma naklejki na daszku! Ta sama waga, ten sam wygląd, detale, posiada tą samą homologacje ECE-R 22.05. Na allegro są kaski MAXA za 120, ale mają ciulowe kolory.

Kask z lidla ma jeszcze jedną zalete, gwarancje na 3 lata! No i oczywiście możliwość przymierzenia. A i jaki rozmiar sobie kupić, taki żeby bardzo ciasno siedział, bo on po jakimś czasie powinien się dopasować do łepetyny?

W związku z tym, że jest on taki sam jak MAX 606 to proszę posiadaczy tego modelu o opinię na jego temat, wady i zalety użytkowania tego kasku!!!

Z góry dziękuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kask z Lidla...ja j*be...osobiście nie czułbym sie pewnie w takim kasku.chociaż moge sie mylić.niedługo pewnie spadochron w Lidlu sie dostanie.a jak nie w Lidlu to może w Leader Prize...

PS- kiedyś łoiłem browar Finkenbrau z Lidla za 90groszy...jesli kask jest podobnej jakości to życze, żeby sie na muldach od wstrząsów nei rozleciał :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że jest on taki sam jak MAX 606 to proszę posiadaczy tego modelu o opinię na jego temat, wady i zalety użytkowania tego kasku!!!

 

Co tu dużo pisac wszystko zostało powiedziane na temat tego oto kasku. Ja mam taki kupiłem go dosc dawno temu i dałem kase taka za niego że teraz miałbym coś leszego a raczej dużo lepszego... :banghead: no ale nie o tym mowa. Spadał już kilka razy z kierownicy, kumpel w nim darł po asfalcie, kulał sie drogą w sina dal itp :icon_rolleyes: . Lakierowanie odpada w tym kasku na potęge, lekko gdzieś spadnie to zaraz odpada lakier i zaraz mamy nowe "ubarwienie" a śrubki plastikowe od daszku to zaraz lepiej odrazu wykrecić i dac jakieś stalowe, moze nie wyglada fajnie :bigrazz: , ale napewno bardziej trwałe. A no i jeszcze ta waga tego kasku... :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE ja jechałem ok 120 w kasku tornado i myślałem że się od wiatru rozleci :icon_rolleyes: a dźwięk zgrzytów zaguszał moto :icon_rolleyes: :crossy: :banghead: :bigrazz: Do dupy ja zmieniam na coś lepszego wkońcu o moje bezpeczeństwo tu chodzi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wałkowany już x razy.

To że kask wygląda podobnie i ma podobną wagę o niczym nie świadczy (malucha też można odpicować z zewnątrz na Porsche, ale nie zmieni to faktem że cały czas będzie to 126p). Trochę rozsądku, proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...