Skocz do zawartości

Shadow 1100 '90


Misza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem niedawno Shadowke i szukam o tym modelu jakis informacji, historii czegokolwiek. Do tej pory nic nie mam, no moze poza jakąś ogolną historią ale niewiele tego. Liczę na to że jest ktoś kto jeździ takim wynalazkiem i potrafi sprzedać jakies informacje na jego temat. Jakieś ciekawostki, na co trzeba zwrócić uwage albo coś.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Warriot w razie potrzeby napewno sie odezwę. Tylko ostatnio tak czytam różne ciekawostki na temat shadowek i jaks mi rocznik tej mojej nie pasuje. U mnie sa wydechy sa poprowadzone po jednym na kazda strone i mam konsole z zegarami zbiorniku (poziom paliwa i temp plynu chlodzacego) a takie modele widzialem do tej pory tylko przed 90' w wiekszosci tak kolo 85'-87'. O co chodzi ? Niby wsio sie zgadza tabliczka znamionowa o papiery sa ok. Ten sprzet byl kilka lat temu ze Szwajcarii sprowadzony moze tam byl taki model jakos dluzej. No sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kumpel mial podobny problem- sprowadzil Shadowa 750 ze Szwajcarii, ktory wygladal jak ten produkowany do 88 roku, a w papierach mial 1990...Cos mi sie obilo o uszy, ze gdzies ( moze wlasnie w CH ) jest tak, ze pojazd ma w papierach jako date produkcji wpisana date pierwszej rejestracji. Kto wie-moze wlasnie te hondy staly z rok lub dwa u jakiego dilera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już mowa o obijaniu się o uszy... :)

Może być to rok pierwszej rejestracji w Europie. Wersja Shadow z zegarami na baku (sam jestem posiadaczem) była oficjalnie sprzedawana, o ile mi wiadomo, tylko za wielką wodą. Model ten (niestety) nie figuruje nawet w większości oficjalnych katalogów części zamiennych typu Larsson i in. Na szczęście mechanicznie wiele się pokrywa z nowszymi modelami.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...