Skocz do zawartości

Plastiki do motocykli (cbr)


Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie mam to na mysli... tym kimś jestem ja ale szukam prawego plastika żeby zrobić kopyto....bo na lewy juz mam

 

A do F3 będziesz miał może lewe wypełnienie w przyszłości :clap: ?

Ile za takie do f4 będziesz krzyczał ?

To to z plastiku będzie (ABS albo cos podobnego), czy z żywicy epoksydowej ??

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC śledź -- ??, no to nie polecam - chciał mnie wydymać na 100 zł wysyłając jako lewe wypełnienie kawałek czerwonego gównianego plastiku.

 

Całą sytuację z AC śledziem opiszę na dniach, aktualnei trwa sprytne dochodzenie.

 

Witam jestem ACSLEDZ jak niektorzy na tym forum wiedza zajmuje sie freestylem motocyklowem,zalogowalem sie poniewaz chcialem sie ustosunkowac do w\w wypowiedzi.

No to troche faktow,kolega ktory to napisal nawet nie odebral paczki bo strwierdzil ,ze jest cos z nia nie tak(a moze mial kogos na poczcie co podmienil jak to sie ostatnio w gazetach czytuje),paczka wrocila do mnie jako nie odebrana i na dodatek roscieta (nie odebralem jej).Paczka byla nie ubezpieczona wiec nic nie moge zrobic.Moze to kurier ja uszkodzil moze nie wnikam i nikogo nie oskarzam.Mam nauczke ,ze trzeba ubezpieczac paczki a kolega motocyklista niech sie zastanowi nastepnym razem nim cos napisze.Pozdrawiam wszyskich i do zobaczenia na imprach motocyklowych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc od początku, punkt po punkcie.

 

Przesyłka została dostarczona do mojego domu przez pracownika Poczty. Karton w który to był zapakowany plastik został dostarczony jako uszkodzony (przecięcie umożliwiające włożenie obiektywu), co umożliwiło mi zrobienie fotografii. Plastik miał być czarny i nie uszkodzony wg. Twoich wcześniejszych zapewnień. Na fotografii ujrzałem plastik w kolorze czerwonym - co wzbudziło u mnie podejrzenie. Bezzwłocznie w obecności pracownika Poczty w moim domu poinformowałem Ciebie o tym fakcie - oraz przesłałem zdjęcia mms`em oraz e-mailem. Nie potrafiłeś wyjaśnić mi tego zajścia, a sprawę przyjąłeś na luzie - jak by nic się nie stało. Pracownik Poczty nie pozwolił mi otworzyć kartonu z przesyłką i dokładnego "obadania" elementu. Mając jeszcze trochę nadziei postanowiłem udać się do urzędu pocztowego celem komisyjnego rozpakowania zawartości przesyłki - nie pozwolono na taki zabieg, gdyż nie została ta opcja opłacona. O tym fakcie także poinformowałem Ciebie telefonicznie, będąc na Poczcie. Więc nie piernicz farmazonów, że mam kogoś na poczcie. Zależało mi na wypełnieniu.

 

Podsumowanie:

 

1. Nie odebrałeś przesyłki bo była rozcięta ?

 

Ja bym zrobił niezły dym. Wywaliłeś 100 zł :icon_razz: - to kolejny fakt, którym utwierdzasz mnie w przekonaniu że miałem być ofiara Twojego oszustwa. Nie odebrałeś rozciętej paczki bo to był kawałek plastikowego "gówna".

 

2. "a moze mial kogos na poczcie co podmienil jak to sie ostatnio w gazetach czytuje"

 

- ironia?,

- czy naprawdę czytujesz Fucty, Tine i inne badziewia w których Ciebie okłamują :) ?

 

3. "a kolega motocyklista niech sie zastanowi nastepnym razem nim cos napisze"

Nad czym mam się zastanawiać?? Twierdziłem i twierdzę, że chciałeś mnie zrobić w balona. Jestem przekonany ze Stefan z Poczty nie ma zielonego pojęcia do czego służy kawałek plastiku, więc nie widze sensu podmiany wypełnienia czaszy na kawałek badziewiastego plastiku przez przysłowiowego Stefana.

 

4. Wypełnienie zamawiała moja Mama, może sądziłeś że jak dzwoniła kobieta .. to można ją na „stówkę” wykiwać ??

 

Ps. Jeszcze nawet gdzieś mam zdjęcie tego "wypełnienia".

 

Mam Ciebie polecać ?? - Dobrze się czujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...