Skocz do zawartości

Astarte i jej nowe dwukołowe cudo


Astarte
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Gratuluje zakupu, również f2 jeżdżę od zeszłego sezonu, więc wiem jak się czujesz.

Ja poprzedni sezon zakończyłem szlifem, a raczej dzwonem w barierkę (w sumie nie pamiętam dlaczego: czy gołoledź, czy brawura, czy syf na asfalcie) i dopiero w przyszłym tygodniu bedzie cała i zwarta do wyzwań na drodze. Jeszcze tylko mały make up i w drogę. Wczoraj nie mogłem się powstrzymać i na w pół nagą pojeździłem po okolicy. Oj.... ojoj..... sny mam tendencyjne.

Powodzenia w ujeżdżaniu!

P.S. pamiętaj o serwisie, to wcześniej Ci się znudzi niż rozleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No starość nie radość - dopiero dziś zauważyłem temat, choć coś z innych temacików zaczynałem podejrzewać :buttrock: Piękny prezent urodzinowy sobie sprawiłaś. Gratuluję. Żebyś bardziej spuchła z dumy, to Ci powiem, że zapisałem sobie fotki Twojego moto :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No starość nie radość - dopiero dziś zauważyłem temat, choć coś z innych temacików zaczynałem podejrzewać :biggrin: Piękny prezent urodzinowy sobie sprawiłaś. Gratuluję. Żebyś bardziej spuchła z dumy, to Ci powiem, że zapisałem sobie fotki Twojego moto :buttrock:

Procik tak puchnę, że muszę się powstrzymać coby nie pęknąć :biggrin:

 

ps. a tobie Cezar27 życzę szybkiego naprawienia sprzęta i śmigania ile wlezie :buttrock:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte moje gratuluje! Jedź ostrożnie, w końcu możesz szybciej

Staram się jak mogę... jednak nie jest to łatwe :biggrin:

 

Mam nadzieje, że przyjdziesz w Mnikowie

Jeszcze nie wiem, trzymają mnie kwestie logistyczne można rzec :buttrock:

 

ps. mówiłam że cebra spaliła mi 5,2 l/100 km (podczas wjeżdżania w maszynę), jest poprawka... przy jeździe szybszej (o wiele szybszej) łyknęła 6,9 l/100 km - ale warto było :biggrin: (daje radę z mocniejszymi maszynami :buttrock: )

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się jak mogę... jednak nie jest to łatwe :smile:

Jeszcze nie wiem, trzymają mnie kwestie logistyczne można rzec :evil:

e, dasz sobie rade - mników a pozniej uciekniesz na rybniki - chyba ze o paliwo chodzi :biggrin:

 

ps. mówiłam że cebra spaliła mi 5,2 l/100 km (podczas wjeżdżania w maszynę), jest poprawka... przy jeździe szybszej (o wiele szybszej) łyknęła 6,9 l/100 km - ale warto było :biggrin: (daje radę z mocniejszymi maszynami :buttrock: )

o... zaczyna sie

następny poste @starte będzie mniej więcej:

mówiłam że cebra spaliła mi 6,9 l/100km podczas szybszego wjezdzania w maszyne - przy jezdzie szybszej

(troche od poprzedniej) łykneła mi 8,4 l/100 km - ale warto było :buttrock: (na razie daje rade 900tkom, do 1000czek sie przymierzam dopiero :biggrin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następny poste @starte będzie mniej więcej:

mówiłam że cebra spaliła mi 6,9 l/100km podczas szybszego wjezdzania w maszyne - przy jezdzie szybszej

(troche od poprzedniej) łykneła mi 8,4 l/100 km - ale warto było :biggrin: (na razie daje rade 900tkom, do 1000czek sie przymierzam dopiero :buttrock: )

Błąd :buttrock: dałam radę z ponad-tysiączkami :biggrin: (tylko że to były turystyki :smile: )...

Żeby mi spaliła więcej to musiałabym chyba cały czas dwie paki poginać, jednak waga kierowcy robi też swoje :evil:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Wielkie :icon_mrgreen: Pamiętaj - mamy to samo serduszko !!!!

Prawda to... a serducho jest najważniejsze :D

 

Wystarczyłoby 100km/h na jedynce utrzymywać

Rzeczywiście tak też można, ale raczej dla sprawdzenia, bo kto by tak swoje cudo katował :D

Ja już nie mogę się doczekać jak do domu pojadę, żeby w końcu umyła maleństwo, bo po ostatnich jazdach w deszczu nazbierało sie trochę brudu na nim niestety :icon_exclaim:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...