Skocz do zawartości

Hard Core Party IV


Pompka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na czwartą już imprezkę pod tytułem Hard Core Party. Jak zwykle minimum kosztów maksimum zabawy. Wjazd gratis , dla chętnych znaczek zlotowy plus talonik na coś dobrego. Noclegi w domkach i pawilonach po 10 PLN od głowy za dobę. Mapka dojazdu na stronie http://www.wsciekle-losie.yoyo.pl/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem ze ostro sie bawicie :banghead: niezla impreza :D co obejmuje wjazd, dostane koszulke z losiem ??

 

Zdjęcia są ocenzurowane :smile: Wjazdu nie ma albo inaczej jest ale gratis. Jak bedziesz chciał to możesz kupić znaczek zlotowy za 15 PLN i do tego będzie talonik na coś dobrego. Dodatkowe koszty no nocleg w domku. Koszulek narazie nie przewidujemy chociaz dużo osób się o to pyta, więc może, może....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia są ocenzurowane :smile: Wjazdu nie ma albo inaczej jest ale gratis. Jak bedziesz chciał to możesz kupić znaczek zlotowy za 15 PLN i do tego będzie talonik na coś dobrego. Dodatkowe koszty no nocleg w domku. Koszulek narazie nie przewidujemy chociaz dużo osób się o to pyta, więc może, może....

 

sprytna ta cenzura :banghead: ile tam u Was browarek kosztuje i jakies jadelko ? co do koszulek to fajne sa :D

Edytowane przez Maniek6r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompek i cały WŚCIEKŁY ŁOŚ zróbice koszulk... No ile mam cię molestować o nie... :buttrock:

Stary impreza ma w nazwie hard core... może jeszcze mycie motocykla i hostessę na noc?? :biggrin: a tak poważnie to o koszulkach pomyślimy w przyszłym roku :buttrock: jak się uprzesz, to na miejscu, osobiście Ci taką koszulkę namaluję :biggrin:

Edytowane przez roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zapraszam na czwartą już imprezkę pod tytułem Hard Core Party. Jak zwykle minimum kosztów maksimum zabawy. Wjazd gratis , dla chętnych znaczek zlotowy plus talonik na coś dobrego. Noclegi w domkach i pawilonach po 10 PLN od głowy za dobę. Mapka dojazdu na stronie http://www.wsciekle-losie.yoyo.pl/ .

 

moj plan na sobote.. 19a wychodze z miejsca gdzie musze przebywac.. start jestem u was kolo 21ej.. innej opcji nie widze ;-)przejdziemy na ciemna strone mocy :-) pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...