Skocz do zawartości

Żużel - sezon 2006


Pitu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sezon żużlowy zbliża się wielkimi krokami!

2 kwietnia o godzinie 15:00 w Bydgoszczy zostanie rozegrane XXV Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda

 

Sezon "na poważnie" rozkręci się 9 kwietnia, kiedy to zostanie rozegrana I kolejka.

 

TERMINARZ

SKŁADY

 

W składach zaszły spore zmiany, pojawiły się nowe twarze. Jak oceniacie siły poszczególnych drużyn? Kto waszym zdaniem zostanie DMP w tym roku?

 

W tym temacie będziemy wypowiadać swoje opinie o przebiegu tegorocznej kolejki :)

Edytowane przez Pitu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

właśnie zakonczył się pojedynek wrocławia z toruniem... ale emocje! przewaga punktowa niewielka, punkty skakały jak piłeczka ping-ponga, w efekcie toruń zwyciężył 2 punktami. brawo dla klubu toruńskiego, chociaż sercem byłem z atlasem, ale wygrana słusznie wywalczona.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W niedziele byłem na meczu: WŁÓKNIARZ kontra POLONIA. Miło mi poinformować, że Lwy pokonały Bydgowską Polonie 54:36. Mecz oglądało się przyjemnie, lecz strasznie denerwowało mnie moje "sąsiedztwo" - nie ma to jak pijana, hamska i rozweselona ekipa. Poniżej link (50MB) zdjęć z meczu :) Znajdziecie kilka startów, zdjęć na łukach, dziewczyn :wink:, oraz stadionu, który jest w ciągłej rozbudowie.

ZDJĘCIA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z zaległego meczu Włókniarza Częstochowy z Unią Leszno. "Lwy" pokonały przeciwnika 51:39, i awansowały na czwarte miejsce w tabeli.

Miałem obawy, czy mecz w ogóle odbędzie się, ponieważ na kilka minut przed meczem (no i w jego trakcie również) zaczął padać deszcz. Jednak wszystko sie dobrze skończyło i przyniosło zwycięstwo Częstochowie :buttrock:

Poniżej link do zdjęć (14MB), na których można zobaczyć oświetlenie nowego stadionu na olsztyńskiej, wypadek Balińskiego oraz kilka startów i zdjęć żużlowców :icon_razz:

..:: Zdjęcia z Meczu ::..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...