Skocz do zawartości

Junak


Gość mietek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę tylko powiedzieć, że ty mu nawet do kostek nie dorastasz. Gość prowadzi własny warsztat i wie co robi. Jak chcesz janka to idź na szrot

Człowieku!!Co ty tu piszesz???To ze ma "własny warsztat i wie co robi"upoważnia go według ciebie do złomowania zabytków polskiej motoryzacji???Zresztą co to za mechanik,który robi generalkę,a potem złomuje swój pojazd,bo się psuje.Komentarz nasuwa się sam- tak umie robić remonty.Po drugie:Większość Junaków jeżdżących po naszych drogach,ktoś kiedyś wyciągnął ze złomowiska,szrotu,stodoły(niepotrzebne skreślić)gdzie znalazły się przez niefrasobliwośc swoich właścicieli i róznego typu "mechaników z warsztatem" :( .

Jak ktoś kocha stare maszyny i czyta takie posty to potem nie może spać po nocach.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywa, jak spać nie może to niech nie czyta, a z kochaniem to bym uważał. Poza tym ja w przeciwieństwie do ciebie nie odważyłbym się na krytyke gościa, którego nie znam, a moją wypowiedź odnośnie ciebie jest tylko docinką. A może chcesz go kupić jak tak kochasz stare maszyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywa, jak spać nie może to niech nie czyta, a z kochaniem to bym uważał. Poza tym ja w przeciwieństwie do ciebie nie odważyłbym się na krytyke gościa, którego nie znam, a moją wypowiedź odnośnie ciebie jest tylko docinką. A może chcesz go kupić jak tak kochasz stare maszyny.
NIe będę z Tobą polemizował,co nazywasz krytyką a co docinką.I myślę,ze na tym zakończymy naszą dyskusję.A co do kupienia.Jeżeli czytasz inne posty(a na pewno czytasz),to wiesz,że na swojego Janka wydałem całą kasę-z tudem zresztą zgromadzoną.Dam sobie jednak rękę uciąć,że znajdzie się naprawdę wiele osób zainteresowanych kupnem takiego Junaka.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karlik, nie chodzi tu o agresję. Jeśli ktoś ma słomiany zapał i rozpaprał porządnego Junaka (popaprał ramę z 1964 roku z blokadą kierownicy!!!), to troche nieładnie. Każdy ma prawo do swoich przekonań. Ja uważam, iż skończyły się czasy przeróbek Junaka. Zajrzyj do pierwszej , lepszej gazety z ogłoszeniami. Ceny oryginalnych Junkersów biją na głowę przeróbki. Junak jest dumą naszej powojennej myśli technicznej i jest czym sie pochwalić (za granicą mówią na niego "POLSKI ANGLIK").

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karlik, nie chodzi tu o agresję. Jeśli ktoś ma słomiany zapał i rozpaprał porządnego Junaka (popaprał ramę z 1964 roku z blokadą kierownicy!!!), to troche nieładnie....

 

...troche nie ladnie jest za cos takiego (pisac), ze sie komus pierdolnie!!! Pozdro Karlik

Ps. Polski Anglik - cos w tym musi byc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/guote]

 

...troche nie ladnie jest za cos takiego (pisac), ze sie komus pierdolnie!!! Pozdro Karlik

Ps. Polski Anglik - cos w tym musi byc!!!

Chyba ten tekst jest do mnie,więc składam samokrytkę :cry: Rzeczywiście dało się to napisać delikatniej.Ach te poszarpane nerwy-to chyba wpływ pogody :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sidewinder - jak nie lubisz Junaków to się nie udzielaj. Jak jesteś takim gorącym wielbicielem MZ i wszystko inne nie jest nic warte, to załóż sobie klub MC-MZ.

P.S. Połowa twoich postów to słowa krytyki-to że masz MZ nie znaczy że jesteś najlepszy. Czemu inni Mzeciarze nie kozaczą tak jak Ty??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junak, Junakowi nie równy. Możesz obejrzeć ich dwadzieścia i ciężko wybrać. Są to motocykle bardzo doświadczone przez los. Ciężko spotkać zachowanego w oryginalnym stanie. Z reguły jest to zbieranina części z różnych roczników. Jeśli byłbyś w temacie, znałbyś drobne różnice występujące w każdym z roczników Junaka. Twoje stwierdzenie "Nie rozumiem po co się tak rozwodzić na kupnem JANKA" jest, jak widzisz, nie do końca prawdziwe. Zresztą Ty wolisz MZ, więc o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...