Skocz do zawartości

Pierwsze 3 kilometry i... !


Karol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiosna. Motocykle wyległy na drogi. Ludziska testują sprzety. Sprawdzają czy zimowe naprawy coś dały...

Ktoś tam testuje nowy nabytek... Piękne życie.

 

Ale druga strona tego życia jest znowu koszmarna. :notworthy:

Przejechałem pierwsze 3 (słownie - trzy) kilometry w tym sezonie i zgrzał mnie jakiś katamaraniarz!!!

Koleś perfidnie zajechał mi drogę na skrzyżowaniu przy skręcie w lewo. I zadowolony wycisnoł siódme poty z Kangoo by uciec z miejsca.

 

Z powodu mego zdenerwowania proponuje makabryczny konkurs:

Po przejechaniu ilu kilometrów, od ruszenia motocyklem z domu (jeśli ktoś pamnięta, to pierwszych km w sezonie), zdarzyła sie wam nieprzyjemna sytuacja na drodze?

Imm mniej tym makabryczniej!!!

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu mego zdenerwowania proponuje makabryczny konkurs:

Po przejechaniu ilu kilometrów, od ruszenia motocyklem z domu (jeśli ktoś pamnięta, to pierwszych km w sezonie), zdarzyła sie wam nieprzyjemna sytuacja na drodze?

Imm mniej tym makabryczniej!!!

o, to chyba ja wygram!

po jakichś 20 metrach zajechała mi drogę straż miejska - bo byłem bez kasku - rozgrzac silnik w okół osiedla :notworthy:.

na całe szczęscie mnie pouczyli i pojechali z Bogiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikomu źle nie życzę, ale myślę, że sytuacja ulegnie poprawie jak ktoś się w końcu rozsmaruje na asfalcie, pokażą to w TV, kierowcy trochę się przyzwyczają. Do tego deszcz spłucze syf po zimie, a drogowcy zrobią... cokolwiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, już to nie jednej osobie mówiłem, że śmierć pierwszego motocyklisty w sezonie jest zawsze szumnie prezentowana w mediach...

 

Deszcz już część syfu zmył, więc nie jest tak źle.

Ja w sobotę oficiajnie otwieram sezon Kritersa, otwarcie będzie w Zielonce - wjazd 10 zeta, dużo atrakcji, wywiady i prezentacje, wata cukrowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...