Skocz do zawartości

lubsko


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez byłem ale dopiero od soboty bo w piatek czasu nie było - przyjechalismy bez namiotów liczac na wynajecie jakiegos domku ale nic nie bylo - na szczescie tuz obok zlotu stała niewykonczona willa i jej wlasciciel za drobna opłata ja nam wynajął . W sobote w nocy spotkalem chyba Brode ale bylem juz tak nawalony ze pamietam wszystko jak przez mgłe - za to spaliłem laczka az druty wyszły i ciezko było do domu wracac- jak ktos widzial czerwona R1 palaca gume przed zlotem to byłem ja :wink:

 

 

nawet na fotac hna stronie klubu mnie uwiecznili jak pale- + jedno jak sprzeta z ziemi zbieram bo lekk onajebani chcelismy maszyny odstawic i kumpel mnie w kolo jebnał

 

Taaaa... Gość z R1 Pablo2x dawał rade w sobote Na kilka razy brał się za palenie laka który z poczatku mał jeszcze spoooro mięska na sobie :bigrazz: Z każdym podejściem był coraz odważniejszy :biggrin: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

 

Broda wyjaśni mi coto było z tym cyckonoszem bo mi się film urwał a na drugi dzień zobaczyłem moją kobiete spacerującą w twojej koszulce a ciebie w cyckonoszu.

 

Pozdro od Bolców

o kur....de zaczyna się :buttrock:

ja też nie pamiętam :buttrock: :biggrin:

tzn chciala albo chcieałem sie zamienic no i do tego doszło

tzn ylko do zamiany :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartowałem ale chyba jeszcze tak źle z tobą Broda nie było bo dużo pamiętasz ja Lombardu nie pamiętam i zastanawiam się czy to po orenżadzie czy po wspomnianych już tu mielonych :buttrock: :buttrock:

Będziecie przejazdem w Bolcu :biggrin: to daj cynk browarka wypijemy a może oddam ci koszulke :biggrin: . SZkoda że w Kunicach was nie było

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszulke możesz oddac ale ja stanika NIE :buttrock: :buttrock:

ni mo spry jak będdę w bolesławcu to dam znac tylko daj nr tele na pw

pzdr broda

 

hehehehe łysy dzięki za nr

nie ma spry może jakiś browar w czerwcu lub lipcu sie wypije

dam znać wcześniej :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...