Skocz do zawartości

lubsko


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Broda - wyloozuj, termin to koniec maja, więc przypuszczam że ten temat popłynie w sina dal :D Do tego czasu jeszcze będzie parę innych zlotów, więc do tematu lepiej wrócić po długim łikendzie majowym.

 

 

 

PS. Jechać nie jechać :notworthy: ???

 

 

 

 

 

oczywiście, że... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A tak w ogóle to ktoś był nazlocie w Lubsku organizowanym przez "Boxera" ??? Bo Ktoś mi mówił , ze nie jest tam ciekawie , ale widziałem fotki (z innych lat) i wydaje mi sie, że warto sie tam wybrać.Jeśli ktoś był to niech napisze jakie na nim wreżenie zrobił zlot w Lubsku , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wipsać w pole "Wpisz słowa kluczowe" (na dole strony pod ostatnim postem) wyraz 'Lubsko', potem wcisnąc "przeszukuj tematy" i >pojawią< się tematy w których są opinie na temat tego zlotu :D Tam coś na pewno znajdziesz.

Edytowane przez krasnal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odświeżam temat, bo w Budapeszcie uradziliśmy, że się wybieramy. Wpisywać się pały maści wszelakiej, bo chcę wiedzieć kto jedzie i którędy. Szukam współplemieńców z okolic Dębicy, Tarnowa, Krakowa, Śląska :icon_mrgreen: do wspólnej jazdy wybierających się do Lubska. Podawać daty i godziny. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym samym czasie są juwenalia i jeśli tylko czas pozwoli to bardzo bym chciał być w Lubsku. Dam jeszcze znać na 100 % w przyszlym tygodniu.

 

Pozdrawiam. ;)

 

Rozumiem. Zlot jest dla motocyklistów. Juwenalia dla dresów. Ale szanują Twoją decyzję Browar :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Zlot jest dla motocyklistów. Juwenalia dla dresów. Ale szanują Twoją decyzję Browar :D

 

 

uuu PROCIE wiesz nie spodziewałem się tego po Tobie :D ja i dres ... hmmm jakoś mi to nie pasuje !

Poza tym juwenalia i jakis wyjazd motocyklowy dla mnie jest bez porównania... nawet pojechanie do sklepu po bułki na moturze jest lepsze od juwenaliów ! ! ! to tak w ramach sprostowania ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...