Skocz do zawartości

rozpoczęcie sezonu-poznań


Radek 4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bede :) Jeszcze nie wiem, czy na moto czy jeszcze nie bede mial, ale fotek napewno porobie i wrzuce gdzies :rolleyes:

http://www.v-force.pl/news.php?id=95

http://poznan.naszemiasto.pl/wydarzenia/583111.html

Edytowane przez Pierun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytalem w artykulach to zloty ogrganizowane sa przez Harley-Davidson itp. wiec osoba na neykedach lub plastikach chyba nie beda mile widziane ?? Chyba ze to spotkanie na malcie to specjalnie dla szybszych sprzetow ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytalem w artykulach to zloty ogrganizowane sa przez Harley-Davidson itp. wiec osoba na neykedach lub plastikach chyba nie beda mile widziane ?? Chyba ze to spotkanie na malcie to specjalnie dla szybszych sprzetow ??

 

H - D organizuje swoje rozpoczęcie sezonu połączone z wyjazdem, a na malcie jest dla wsztstkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dokladnie w kotrym miejscu ?? tam gdzie zawsze stoja jakies motocykle czyli przy grilu ?? zaraz za mostem ?

 

Tak tam przy grilu, ale jak wszyscy sie zjadą to i tak na całej malcie jest pelno więc nie będziesz miał

problemu z poszukaniem miejsca :)

 

Pozdrawiam i do zobacznia na rozpoczęciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te imprezy na malcie to już nie to co za starych dobrych czasów kiedy odbywało się to na Bułgarskiej

dlatego ja z ekipkom zazwyczaj dolatujemy z paradą do Starego Rynku potem robimy przejazd na parking i tam rozpoczyna się dopiero konkretna imprezka POLECAM w tym roku tez tak robimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 KWIECIEŃ miejscowość KŁECKO 56 km od Poznania 10 km od Gniezna godzina 17/18 moj ślub z forumowiczka BASIĄ zapraszam wszystkich na parade z kościoła do domu weselnego w miejscowości MIeściska 14km w kierunku Wągrowca mam nadzieje że jacyś forumowicze uświetnią moją uroczystość ,miła parada śliczna okolica kolebki polskiej państwowości ZAPRASZAM :)

Edytowane przez MARCYŚ

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...