Skocz do zawartości

Jak długo macie Cruisera/Choppera ? Chcecie zmienić na inny?


powell
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja jeżdze Triumphem Thunderbird,może to nie klasyczny chopper ale napewno "klasyczny"...

wcześniej jezdziłem Virago 750 a T-birdem drugi sezon,i jestem bardzo zadowolony,po pewnych"zmianach" mam teraz motocykl dynamiczny,szybki,bezpieczny,ktory ma "TEN" wygląd,klasę i... duszę.Świetny kompromis,ale tak naprawdę to odbiło mi na punkcie tego moto!Miał to być sprzęcik na jeden sezon ale został na dłużej.I zostanie jeszcze dłuuuuuuuuuugo!!!

Pozdrawiam wszystkich miłośników jazdy z nogami do przodu,jak zdobęde potrzebne fundusze to zaczne realizowac projekt czegoś bardziej low

 

o, właśnie. bo ja podobnie, odkąd wynalazłem i kupiłem Triumpha Adventurera (taki trochę udziwniony i bardziej błyszczący Thunderbird) bo mi się spodobał i miał śmieszny przebieg, nie mam ochoty się rozstawać z tym motocyklem. mimo że jest zaliczany do chopperów/cruiserów (nie za bardzo trafnie, no ale gdzieś go trzeba było zaliczyć i niektórym tak wyszło), okazuje się że: przyspiesza, hamuje i skręca, co w cruiserach i chopperach nie musi być wcale oczywiste. poza tym: wygodna i naturalna pozycja, przyjemne prowadzenie i bardzo fajny 'bulgocący' dźwięk rzędowej trójki. do tego wygląd trudny do porównania z czymkolwiek innym. dla mnie bomba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją kawę mam od września 2004, przejechałem nią już prawie 20 tyś km. Motocykl tak bardzo mi się przypasował że nie mam zamiaru się z nim rozstawać.

 

Jedyne o czym ostatnio myślę to zakup drugiego motocykla jako uzupełnienie stajni.

Miałem okazje przejechać się dużymi ednurcami, nakedami i plastikami no i każdy z tych motocykli ma swoje plusy i minusy.

Żaden jednak nie był w stanie podbić mojego serca jak mój ZL do tego stopnia że chciałbym go zamienić.

Najwyżej do tego stopnia że widziałbym go obok Kawy w garażu :banghead:

Podoba mi się to, że nawet po jeździe dużo mocniejszymi motocyklami zawsze z uśmiechem na twarzy przesiadałem się swój sprzęt a to nie wszystkim się udaje.

 

 

Czas pokaże co pojawi się obok honorowego miejsca ZL

Edytowane przez PROC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze...jeżdże na mojej vtece 2 sezon...i jako że jestem młody to po paru przejażdżkach na różnych sprzetach stwierdzam że brakuje mi mocy, prędkości.....ale nie czuję się komfortowo będąc poskładanym za owiewką...wiec zostanę przy ch/cr ...po jazdach na vrodzie znalzłem co mi się podoba, tylko czemu to tyle kosztuje :buttrock: dlatego mam zamiar przesiąśćsięalbo na magne (tą nowszą) albo VT 1100 (tą starszą :biggrin:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wektora pionieera 125 już dziś mija rok jak go mam i jestem zadowolony z niego mam tez samochód ale dwa koła są nie zastąpione i nawet jak bede miał 100 lat to i tak na motorze będe jeździł wcześniej miałem simsona ale to nie to samo co motor obecny i mimo to co inni o nim piszom ja musze powiedzieć że jest lux i nigdy mie nie zawiódł pozdrawiam

Edytowane przez GRZE.K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...