Skocz do zawartości

Wymieniam wydech w Virago 750


ViragoYama
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem namiar od gościa z US na firmę z Kanady podobno tanią, która oferuje szeroki asortyment części

do Yamahy i nie tylko. Na tej stronie http://www.crotchrocket.com/fiche_section_detail.asp znajdziesz części które potrzebujesz i ceny. Od nich jeszcze nie sprowadzałem ale z ekomendacji wynika że są wporzo.

(...)

Jak przetrę szlaki z moją przesyłką, która powinna być za parę dni to dam znać co i jak. Na razie dla mnie to coś nowego ale całe życie to nowe wyzwania, więc czemu nie spróbować tam ...

 

Byłbym wdzięczny za odzew co i jak, bo zajrzałem na w/w stronę i jest parę części których nigdzie nie mogłem dostać za rozsądne pieniądze (bo za majątek to owszem :notworthy: ). Z chęcią bym zamówił interesujące mnie szpargały licząc się z ew. cłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że juz niebawem, jesli utrzryma sie taka pogoda jak jest teraz to ruszam od przyszłego tygodnia,wiec niebedzie problemu mozemy sie umowic. Co do kosztów to akurat mnie nic nie kosztowały gdyż kupiłem juz motor z takimi wydechami , mam dokładnie takie same jak sa w tym katalogu http://www.motocykle.katowice.pl/ wejdz w akcesoria custom --> higway hawk --> AKCESORIA PRZYPORZĄDKOWANE DO WYBRANEGO MODELU MOTOCYKLA --> yamaha --> xv 750 virago i na ostatniej stronie masz wydechy Dragonpipes. mam u siebie jeszcze wiele innych dodatków które są w tym katalogu....

 

pozdrawiam Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym wdzięczny za odzew co i jak, bo zajrzałem na w/w stronę i jest parę części których nigdzie nie mogłem dostać za rozsądne pieniądze (bo za majątek to owszem :P ). Z chęcią bym zamówił interesujące mnie szpargały licząc się z ew. cłem.

 

 

Cześć,

 

Długo nie pisałem bo praca, wyjazdy itp. Sprawa jest następująca. Przesyłka na którą czekałem ze Stanów przyszła i wszystko zakończyło się w porządku. Mam w dalszym ciągu kontakt z osobą od której kupiłem. Gorsza nieco wiadomość to taka, że niestety nie prowadzi ona żadnego sklepu z częsciami ale może mie pomóc to i owo wyszukać (najbliższy sklep ma w odległości 30 mil).

Moja propozycja jest następująca. Wypisz wszystkie części jakie potrzebujesz posługując się najlepiej katalogiem z linku, który ci przesłałem wyślij do mnie a ja postaram się by te części wycenili i określili koszty przesyłki. Jeżeli zaakceptujesz wartość przesyłki wtedy postanowimy co dalej.

 

 

Poza tym cieszę się bardzo, że tak wiele osób odezwało się z okolicy Brwinowa. Nawet nie sądziłem, że jest tyle podobnych sprzętów w okolicy. Nie można tego tak zostawić, może jakieś małe spotkanko.

Ja planuje zarejestrować moto po świętach, może uda się zejść z kosztów (75 zł zamiast 500). Wtedy będę mógł wybrać się gdziekolwiek.

 

Pozdrowionka,

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...