Skocz do zawartości

Ponowna Rejestracja


pilot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej idź do urzędu jakiegoś tam :] i się spytaj. Najprościej i najlepiej

 

Wcale nie najprościej - ostatnio na własnej skórze miałem okazję przekonac sie o kompetencji urzędniczek. W urzędzie można usłyszeć dużo rzeczy i nie zawsze zgodnych z prawdą. Najlepiej spytać kogoś kto np. zajmuje się handlem pojazdami uzywanymi - tacy ludzie zwykle znają wszystkie prawne kruczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly przyklad:

jakis czas temu bylem bardzo zajarany A1 i polecialem do WORD-U i sie pytam jak tam sprawa wyglada co musze miec ile lat jakie dokumenty idtitd

ta mi mowi ze musze miec 18lat a ja 8O 8O jak to to na h*j zmieniali ustawe zeby zostalo bylo tez A1od 18 i normalne A tez od 18 8O 8O ona do mnie ze tak i juz

no to ja lece do nauki jazdy i mowie zeby kolo mnie zapisal z wczesniejsza data to moze jakos przejdzi :wink: (male oszustwo) a on do mnie ze po co przeciez jest normalnie od 16 8O jakto przed chwila bylem w WORDZIE i tam mi mowia zupelnie co innego :?

no ale okazalo sie ze korwa z WORD-U nie ma pojecia o niczym i wogole i kolo z nauki jazdy mial racje ale jak sie dowiedzialem ze po 18 nie przechodzi na A stwierdzilem ze to jest marnowanie forsy!!!

no end

 

a co do pytania kolegi to nie mam pojecia ale chyba to nie przejdzie bo przeciez kazdy by tak robil odkladam np samochud na 2 latka nic za niego nie placil a potem znowu rejestrowal i sobie dalej jezdzil

trzeba pomyslec jak to jes z zabytkami....??jakos sie je przeciez rejestruje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...