Skocz do zawartości

Honda SLR 650-Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Mam zamiar w przyszlosci (na rok nastepny) kupic jakis motorek inny niz Etka, tak wiec napalam sie ostatnio na SLR'a 650. Czy ma ktos moze jakies ciekawe linki, bo strasznie malo o nim w necie, moze cos przeoczylem. Zalezaloby mi takze na dzwieku tego motoru, wiec jak ktos jezdzi takim , to niech przysyla fotki, filmiki i wszystko co ma na temat SLR. Piszcie takze wasze opinie , oraz np. ile pali bo nigdzie nie moge dostac takich informacji. Jestem osoba o wzroscie 187 cm wiec ciekawiloby mnie jak prezentuje sie sylwetka motocyklisty o tego typu wzroscie na nim.

Z gory dziekuje, pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to jeden z niewielu enduropodobnych motocykli nadających się dla wysokich inaczej czyli mówiąc brutalnie :mrgreen: dla kurdupli.

Wyrok brzmi następująco; za mały dla Ciebie :)

Kup sobie raczej transalpa.

Ale, dobre rady, dobrymi radami i zanim wyrzucisz marzenia na śmietnik, przymierz się do tej Hondzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam FX'a czyli trochę przebudowaną SLR'kę, faktycznie przy 187 to faktycznie za mała będzie, ja mam 180 i jakoś całkiem dobrze, ale mogła by być wyższa. Ja jeżdżę głównie po mieście, lubię

czasem ostrzej spod świateł odjechać pali mi koło 5,5. Dźwięk jest śliczny, niestety nie mam go nagranego. Dostać serwisówkę do tego jest niemożliwością, na szczęście

silnik jest prawie identyczny jak w dominatorze. Motocykl świetnie nadaje się

na miasto, w teren też da się wjechać, ale nie należy oczekiwać rewelacji.

Na trasie na 2 osoby jest niestety za ciasny, podobno SLRka ma węższą kanapę co skutecznie utrudnia życie.

Z danych eksploatacyjnych :

moc 40 km; moment : 55 Nm; v-max : 150 km/h; max. rozsądna przelotowa 120 km/h; olej co 3kkm (niestety) - 2 litry, zawory co 6kkm - 15 min roboty (śrubki).

 

Z twoim wzrostem szukałbym nx'a lub dr 650 rse, ideałem był by XRV

zapraszam na gg jeśli masz jakieś pytania jeszcze, może mógłbym mieć fotki w weekend

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...