Skocz do zawartości

No i ja się pochwalę :))


Rekomendowane odpowiedzi

no to honda sliczna ! GRATULACJE ;) :P :P

 

takie małe pytanie' date=' co zadecydowało ze zmieniles marke, myslales o yz 450 ???[/quote']

Hmmm dobre pytanie.

Oczywiście myślałem o YZ ale nie włącznie.

Chciałem coś dobrego w MX klasie 450 4T i po wstępnej selekcji na polu bitwy zostały Yamaha i Honda.

Tak naprawdę sam nie wiem co konkretnie zaważyło :arrow: napewno jakieś moje subiektywne odczucia. :P

Bo żeby porównać który dla mnie jest lepszy musiał bym mieć możliwość nimi troche pojeździć najlepiej na zmianę.

 

Może spróbuje coś jednak napisać.

 

W moim zasięgu były roczniki 2003 i Yamaha na ten właśnie rok wypuściła nowy model.

A jak wiadomo w egzemplażach z pierwszego rocznika modelu częst występują wady wieku dziecięcego.

Producenci na nastepn rok wprowadzają nawet do kilkudziesięciu poprawek.

Czyli kolejna Yamaha, która ma szanse zamieszkać w moim garażu to model z 2007 ale ze względu na utratę wartości pewnie dopiero w 2008.

 

Szukałem w necie informacji, opinni , wiele rozmawiałem z użytkownikami między innymi z kolegą z forum mx-wulkanem.

Czytałem artykuły i testy, które od 3-4 lat w swojej klasie wygrywa CRFa.

Chociaż testy nie zawsze są rzetelne uwzględniające wszystkie czynniki a różnice czołówki są tak małe,

że taki amator jak ja pewnie by ich nie wyczuł, ale jednak. :P

YZ w interesujących mnie rocznikach ma 4 biegi i nie wiem czy to dobry patent, ponieważ ja będe używał moto równiez do rundek po poligonie itd.

Zawieszenia Showa cieszą się lepsza opinią niż KYB, no i alu rama nie rdzewieje. :buttrock:

Jeśli ewentualnie CRFa by mi mocno nie pasiła (w co wątpie) to może za rok zdecydował bym się na YZ450F 2004 od znajomego.

 

A co będzie dalej życie pokaże, tymczasem idę trochę pochasać żeby się wjeździć w moto przed sezonem. :D

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...