Skocz do zawartości

MZ TS 250


Gość azooK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam 2 pytanka.:) Jedno jest związane z licznikiem a konkretnie ile zębów powinien mieć ślimak a ile ślimacznica????? Drogie moje pytanie związane jest z książką napraw, kto ma i kto byłby w stanie mi z kserować bądź ze skanować i wysłać??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć.

mam taką książkę. Niestety nie mam mozliwsci prześłania jej w formie pliku. Klku kolegom z Forum przesłałem w wersji skserowanej. Wuchozi to tak:

Ksero plus bindowanie chyba 18 złotych, koperta 1,50 i wysyłaka coś koło 3,40 razem jakieś 24 złote. Mój zarobek 0 zlotych. Nie robie tego dla interesu!!!!!!!!!!!!!!

Krzysztof.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ja chętnie bym kupiłod ciebie tą książkę tylko musiał byś mi jeszcze napisac jak bedzie z płatnością no i oczywiscie nie wiem czy myślimy o tej samej książce ja mam MZ TS 205/1 cztero biegową i potrzebował bym książkę w której jest silnik rozrysowany część po części nic innego. i mam takie pytanko czy niemiał byś przypadkiem takiej samej książki tylko z rozrysowanym silnikiem od Jawy 350 typ 354 produkowano ją w latach 1954-1961?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazmir chetnie ale o ts-ce tam nie ma prawie nic a szkoda bo bym zaoszczedzil :) dzieki Kazmir moze ty bys mial katalog do Jawy 350 typ 354 ?????? albo moglbys skadis zalatwic????????:):);):);):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze...

Tak prawdę mówiąc to ja swoją TS250/1 składałem z książką napraw od ETZ- tki

Wszystko tak samo jak w nowym silniku zamiast alternatora przykręcasz prądnicę napęd obrotomierza pasuje trzeba dokupić tylko brakujące elementy.

Co do skrzyni biegów mam dwa komplety 5-biegowej sprzedam za rozsądną cenę jak chciałbyś zmienić swoją czterobiegową. Do do Jawy 350 typ 354 nic nie mam

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...