Skocz do zawartości

Suzuki TL 1000 R (TL1000R)


Rekomendowane odpowiedzi

Nietorowych jak SP.

Muszę Cię zmartwić VTR Sp-2 jest wybitnie przeznaczona na tor.

 

ja się nie martwię tylko dziwię ;)

 

sp2 BYŁA przeznaczona na tor :icon_razz: , teraz nikt jej nie używa na torze chyba, że amatorsko a to też BARDZO nieczęsto ;)

rozumiałbym te pytania gdybyście pruli po torze na np. na R6 lub 1 albo GSXR-kach - tylko tyle :icon_mrgreen:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że nie wiesz że SP-2 ma elektroniczny prędkościomierz. Więc jeżeli mówię że coś ok 152, może 151km/h, to znaczy że tyle jest.

 

Co do toru, to poczytaj trochę, a potem możemy dyskutować.

 

Co do toru to tak jak pgsxr napisał, że była, , ale teraz juz raczej nie widać jej na torach.

 

A co do licznika to wiem, ze jest cyfrowy(jak na moje brzydki-rzecz gustu), bo też sie zastanawiałem czy kupić sp, ale jednak wybór padł na TLr.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak Wam sie sprawdza sprzęgło antyhoppingowe, jak na moje to super sprawa, pierwszy raz mam moto z takim czymś i fajnie mozna biegi redukować. Tylko złapie lekką "rybę" i nic pozatym. Fajnie czuć moment jak "puszcza" i jak "łapie". :buttrock:

 

a Sp ma takie coś ?? jak nie to kupa rzadka :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie, bo to temat o TLR.

Zamontowałem większy dolot, większy airbox, 21litrów. Dwa stożki K&N, PC III, świece irydowe, wałki Moriwaki, kompletny układ Arrow. Teraz czekam na hamownie.

 

 

wow to nieźle wypasioną furę masz :notworthy: bywasz czasami na torze poznań (np. na treningach Grandysów albo Pawelca?) może byśmy kiedyś poturlali się po torze większą paczką nie tylko TLR ale ogólnie V-ek ? na razie byłem 2x ale strasznie mnie to wciąga :) jestem świadom braku umiejętności (tzn. możliwości motocykla oraz moich) ale radocha jest przednia

 

spalanie masz okrutne nawet jak na takie zmiany, moja jak pisałem ( z PCII i kompletnym układem wydechowym Yoshimury pali "grosze" - ogólnie połowę tego co twoja, nawet na torze wyszło "tylko" 7,6 l /100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

fajny tylko szkoda ze to tylko silnik od tlrki ma:(

 

a mam takie pytanko u uzytkowników TLr- w tym sezonie pewnie bede zmianiał akus, bo ten co mam to nie dość że firma kiepska to jeszcze mam 8Ah- kręcić kręci ale to nie jest to....

 

i teraz patrząc na to co moge zmieścic w tym schowku na akus to wyszły mi wymiary(150/88/110). Wszystkie aku 10Ah jakie szukam w necie to maja wymiar ten ostatni(wysokość) większy(135/145) niz mozliwy jest do zainstalowania.

 

Mozecie mi podać symbole i firme(jaką macie) akusa jaki powinien być w TLr?

 

z góry dzieki:)

Edytowane przez bartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny tylko szkoda ze to tylko silnik od tlrki ma:(

 

a mam takie pytanko u uzytkowników TLr- w tym sezonie pewnie bede zmianiał akus, bo ten co mam to nie dość że firma kiepska to jeszcze mam 8Ah- kręcić kręci ale to nie jest to....

 

i teraz patrząc na to co moge zmieścic w tym schowku na akus to wyszły mi wymiary(150/88/110). Wszystkie aku 10Ah jakie szukam w necie to maja wymiar ten ostatni(wysokość) większy(135/145) niz mozliwy jest do zainstalowania.

 

Mozecie mi podać symbole i firme(jaką macie) akusa jaki powinien być w TLr?

 

z góry dzieki:)

 

to będzie pasować na pewno (bo sam takie mam :) = w jednej YUASA YT12A-BS w drugiej VARTA 511 901 014

 

P.S. osobiście nie polecam innych marek ponieważ, te mnie jeszcze nie zawiodły w motocyklach z innymi miałem problemy ( pamiętaj akumulatorowi V-ką trudniej zakręcić niż rzędową czwórką)

 

a to na deser :notworthy:

 

więcej mocy i nie tylko . . .

Edytowane przez pgsxr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

też warte obejrzenia:

 

inna S

 

Sporo ciekawych modeli, widać niezły kunszt zwłaszcza w paru. Rozbawił mnie ten klimatyczny dekiel z "666" hehe.

Jakis czas temu znalazłem wspaniałą czarną TL, w którą ktoś włożył dużo serca i jeszcze wiecej kasy,

rezultat jak widać wspaniały:

 

http://www.aresion.com/marvic/30-IMG_0329.JPG

 

Tutaj link do całej reszty:

http://www.tlzone.net/forums/bike-pictures...carbon-etc.html

 

Pozdr

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...