Skocz do zawartości

Sam-zaporożec


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak by ktos chciał oglądnoć fotki zaporożców to ma chyba ze 40 takich moto to niech pisze na [email protected] podeśle i jescze linki do stronki o zaporku :

 

http://www.motoforum.pl/315/zapor.html

 

http://www.motoforum.pl/314/zap.html

 

pozdrawaim :evil: :evil: :crossy: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

informacja dla wszystkich

 

posiadam 32 zdjecia motocykli z silnikami od 126

i 173 zdjec motocykli z silnikami od zaporozców

i ok 70 zdjec motocykli z silnikami od innych samochodów takich jak :wv, syrene ,trabant ,citroen ,mazdy, alfy i warszay i tatryV8

oraz 325 zdjeć trajek

 

chetym podesle na maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu po baaaardzo długiej przerwie spowodowanej przyczynami wieloma. Więc łykam tematy jak pelikan. Mam jednak mały problem, bo nie mam żadnych zdjęć. Ktos może wie jak moge sobie je pooglądać?

Mam jeszcze małą propozycję. Może tak wspólnymi siłami opracować jakieś dobre plany zespolenia silnika ze skrzynką, tak by dobrze to działało. I popracować nad jakąś sensowną ramą...

A kiedyś dawno jedna firma, zdaje się KlaMot sie nazywała (ale nie dam się za to pociąć) robiła ramy pod silniki z garbusa i zapa z miękim tylem. Później przerzucili się na ramy do HaDeków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czyżby temat umarł? Już nikt nie jest zainteresowany stworzeniem jakiegos sama? Liczę że ci, którzy zajmowali się takim problemem, podzielą się z nami uwagami na temat połączenia silnika ze skrzynią biegów i innymi napotkanymi po drodze. Rozwiązań jest tyle ilu twórców, więc może przedyskutujemy je wspólnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...