Skocz do zawartości

Laska i jej R1 po szlifie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu temat zbacza :banghead:.

 

Szczerze to te laski nie są jakoś wyjątkowo urodziwe. Czasami jak oglądam teledyski na MTV i widzę te tłuste tancerki z wywalonymi i nasmarowanymi balonami, to jakoś nie za bardzo mi się to podoba . Ehh nie ma to jak przepiękna i delikatna kobieca uroda słowiańska. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh nie ma to jak przepiękna i delikatna kobieca uroda słowiańska.

 

Mimo, iz nie mnie to osadzac, tylko byc osadzana, jestem tego samego zdania-Amerrican girls maja wedlug mnie strasznie agrresywna urode. Ale bedziecie mogli sie napatrzec na piekne panie niedlugo, bo wybory Miss Swiata w tym roku bodajze w Polsce odbywac sie beda :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam blondyna wy tylko o jednym :mrgreen: Biedna er jedyna tyle, na waszym miejscu bym chuhała i całowała moto,

pamietajcie, że Tego kwiata jest pół świata i każdy z was trafi na swoją :twisted: (lub na swego zalezne od płci ;) )

 

Młoda :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu Gitta jak pierwszy raz spojrzałem na twój avatar to myślałem, że Mientos sie pojawił na forum. kaizz jeśli R1 to dla ciebie 7,5 a ona 3,5 to nie wiem jakie ty masz wymagania :P Ta od R1 bardzo ładna, ale u mnie we wsi ładniejsze są ;P Reszta, że tak powiem troche "wypasiona" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojro 10 nie ma albo jest 1 na swicie , nie mowie o twarzy tylko o cialku :P

 

[ [i:][b:]Dopisane[/b:]: 14[/i:] ][/size:]

A co do wymagan to mam duze ;) poprostu mam dziwny gust-ladnych dziewczyn jest duuuzo ale tych w mym guscie mautko :buttrock: kiedys pokazywalem moja kobiete:)bylo ogladac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka odpowiedź :buttrock: No co źle wygląda??

 

a40c607c.jpg

 

Przepraszam za wielkość zdjęcia, ale nie chce wrzucać na mój serwer, a jakoś kody html nie chcą pomniejszać (albo kody zapomniałem :P )

 

 

PS. To dawaj tą swoją, a nie napięcie robisz ;) Może ta w tle na rowerze jest w twoim typie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...