Skocz do zawartości

Czy to oby zdorwe ???


Tobi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taak? Nie wiedziałem.  :oops:  

Tylko powiedz mi jak chcesz zdemontować zbiornik np. do reg. gaźników to przewód paliwa zatykasz palcem?

 

Nie zatykam.

Ja mam kranik podciśnieniowy :D

Pzodr.

Tak czy owak kranik jest. To że tylko podcisnieniowy to najmniejszy kłopot. Można bez problemu napełnić gaźniki.

Jak :?:

To bardzo proste i z pewnością 99% z nas wiej jak to zrobić.

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwójka lub nawet trójka i wtedy nawet singla można odpalić samemu

Tomek, zamierzam być na wiosennej edycji Kulikowiska. Może zademonstrujesz wtedy na przykładzie mojego motocykla jak to robisz? :D

O cholera 8O Z Big'iem jeszcze nie walczyłem. Od dziś robię przysiady co wieczór ;)

Spróbujemy :roll:

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy owak kranik jest. To że tylko podcisnieniowy to najmniejszy  kłopot. Można bez problemu napełnić gaźniki.

Jak  :?:  

To bardzo proste i z pewnością 99% z nas wiej jak to zrobić.

 

Napisz coś o tym więcej :D

Chętnie się dowiem czegoś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virago 1100 ma dwa olbrzyyymie cylindry!!! Nie dziwie sie ze nie udalo sie go wziac na pycha. Pozatym. Prawdopodobnie jest to przyczyna gaznikow. Sprawdz czy swiece sie zalewaja jesli tak, znaczy to ze nie ma iskry. Kazde ogledziny takiej awarii zaczynaja sie od swiec:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ja jestem ciekaw czy XT 600 odpalasz na pych bez problemu nie mówiąc o DR 800 ale pewnie stara gwardia to same żyły więc dasz radę...

 

[ Dopisane: Poniedziałek Marzec 06, 2006 5:17 pm ]

Tak czy owak kranik jest. To że tylko podcisnieniowy to najmniejszy  kłopot. Można bez problemu napełnić gaźniki.

Jak  :?:  

To bardzo proste i z pewnością 99% z nas wiej jak to zrobić.

 

Napisz coś o tym więcej :D

Chętnie się dowiem czegoś nowego.

 

Sciągasz wężyk od podciśnienia od strony gaźników, wkładasz do ust i ciągniesz jak drinka przez słomkę (byle nie za mocno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to jest jakiś kranik. Ale bardzo żadko używany bo żeby do niego sie dobrać trzeba bak odkręcić. A z sprawdzaniem tych świec to nie łatwo tysz nie będzie bo miejsca jest mało będzie trzeba jedną ręką bak trzymać drugą jakoś zdejmować obudowe filtra o ile całego tego elementu nie będzie trzeba zdiąć no dalej nie wiem bo nie zaglądałem jeszcze. Chyba że ktoś zna łatwiejszy sposób dostania się do świec :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...