Skocz do zawartości

GS 500E lampaka od neutrala cały czas sie swieci


ZimnY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Problemu nie zauwazałem od kiedy kupiłem moto ale od tamtej pory cały czas ta lampak sie swieci... nie zwazałem na to uwagi bo koles mi powiedział co od niego kupowałem oczywiscie motocyklista 8) powiedział ze jest walniety jakis bezpiecznik czy cos... wiec nie chciało mi sie przy tym przez cały sezon dłubac... ale czytajac pewnien temat o wyswietlaczu biegow dowiedziałem sie ze problem lampki neutralnego biegu siedzie wewnatrz silnika... wiec zaniepokoiłem sie czy tez moze mam cos walniete w silniku?? prosze o pomoc. pzdr

 

 

ps. dodam ze nie dziła mi czujnik przy bocznej stopce ze gdy jest rozłona nie mozna odpalic gs-ka...moze to ma jakies powiazanie z neutralnym biegiem i moze ktos miał cos podobnego pomocy?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZimnY czujnik bocznej podstawki nie powinien miec nic wspólnego z czujnikiem luzu. Zacznij od zbadania instalacji zanim zabierzesz sie do wykręcania czujnika.

PZDR

 

no własnie tez sie od poczatku zastanawaiałem ze to nie ma nic do rzeczy...

 

co do tej czesci co mi gosc powiedział ze uszkodzona to jest to na schemacie zaznaczone...

http://forum.motocyklistow.pl/album_page.p...php?pic_id=2629 doszedłem ze o to kolesiowi chodziło jak mowił ze uszkodzone gdzie mozna to dostac albo jak zastapic czymsz i czy w tym moze tkwic szkopuł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także pozwole sobie dołączyć do tematu:) Kontrolka luzu świeci mi się na 2 i na luzie. Z biegami jak narazie problemów niema. Czy to problem z instalacją?

 

nie, z samym czujnikiem. mozliwe, ze wystarczy go odkrecic, dac podkladke i przkrecic. taki patent sie sprawdza w niektorych moto, nie wiem jak w Twoim.

 

ZimnY sprawdz wpierw sam czujnik - wypnij kabel, podlacz miernik i sprawdz, czy daje mase gdy masz tylko luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...