Skocz do zawartości

JAK LEŻĄ NA WAS CIUCHY MOTOCYKLOWE ?


Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze w nich nie jeździłem co prawda ale - tak jak czytałem już u kogoś' date=' protektory sa źle umieszczone tzn. miejsca w które się je wkłada, poprostu są wszyste zbyt nisko i protektor kończy się w miejscu gdzie jest rzepka kolana[/quote']

A czyto nie jest tak że jak sie stoi to są niby za nisko alejak usiądzieszna moto to wtedy podnosza sie i ochraniają kolana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czyto nie jest tak że jak sie stoi to są niby za nisko alejak usiądzieszna moto to wtedy podnosza sie i ochraniają kolana?

 

trochę się podnoszą fakt (najbardziej gdy są połączone z kurtką-ale i tak im trochę brakuje), ale nie na tyle aby znajdowały się dokładnie w tym miejscu co powinny, chodzi się dobrze ale jak przyjdzie wsiadać na moto trzeba je złapać i trochę przesunąć do góry, sądzę, że w czasie jazdy jest ok, a do tego podnoszenia albo się przyzwyczaić albo dać do podszycia trochę wyżej, a tak to całość oceniam pozytywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czyto nie jest tak że jak sie stoi to są niby za nisko alejak usiądzieszna moto to wtedy podnosza sie i ochraniają kolana?

 

dokladnie tak, dlatego ja sie tym nie przejmuje. Spodnie musze sie troche "skrocic" jak sie siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zrobić tak jak napisal Ryży Koń - dorzucić 50 zeta i uszyć na wymiar. Ja jak mierzę ciuchy to niestety coś zawsze mogłoby być inaczej - a to rękawy za któtkie, a to kurtka w pasie za szeroka ( a wymiarówka niby standard (185 cm i 84 kg)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK LEŻĄ NA WAS CIUCHY MOTOCYKLOWE ?

 

Kobiety mi zawsze mówiły ze ciuchy motocyklowe na mnie swietnie leżą :oops: 8) :lol: :lol:

 

Jako ze ciuchy motocyklowe sa na motocykl a nie do chodzenia ważne zeby na nim bylo w nich wygodnie i byly funkcjonalne. Jesli ciężko jest dopasować cos gotowego to trzeba dać pare zoty wiecej i uszyc na miare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem sobie na Allegro skórzaną kurtkę z demobilu szwedzkiej policji motocyklowej. Nówka funkiel - nie śmigana :buttrock: Jako, że Szwedzi to duże chłopaki i klimat mają raczej niesprzyjający do jazdy, więc i rozmiarówka mi idealnie podpasowała (190 cm/93 kg) i odpowiednio ciepła jest. Ma też mnóstwo gadżetów ułatwiających życie. Z racji tego, że jest dość obszerna nie nadaje się do szybkiej jazdy ale dla mnie - marzenie. No i cena była bardzo atrakcyjna - 190 PLN :D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Mati po twoim avatarze widać dokładnie że coś te protektory na nogach nie działają jak trzeba

 

ja to jestem slepy jakis , zawsze nie wiedzialem co jest na tym obrazku, myslalem ze to jakis mebel rozwalony :buttrock: :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...