Skocz do zawartości

28-30 lipca Piknik Country Mrągowo 2006


Romualdo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pecjalnie tam nie jezdze' date=' czasami podjade na godzinke czy dwie[/quote']

to co ty mozesz wiedziec o pikniku jak jestes tam godzine czy 2

 

 

na pikniku byłem wiecej razy niz ty masz lat więc troche wiem o tej imprezie, a jak napisałem, od 99 jestem tam na te 2 godzinki bo sie impreza zeszmaciła i tyle, to moje zdanie oparte na moich doświadczeniach więc sie nie czepiaj :twisted:

 

ps. znasz krzycha od shadow 1100 z olsztynka?? bo tak spojrzałem że z olsztynka jesteś :lol: albo zbycha ze słonecznej?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. znasz krzycha od shadow 1100 z olsztynka?? bo tak spojrzałem że z olsztynka jesteś Laughing albo zbycha ze słonecznej?? Wink

 

krzycha osobiscie nie znam wiem ze takowy jezdzi ocd czasu do czasu po olsztynku ale bardzo rzadko

 

sam mieszkam na słonecznej ale nie wiem moze powiedz czym sie on zajmuje to bede wiedział ktory to jest

 

a gdzie można kupić bilety na koncerty ?

 

w domu kultury w Mragowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie można kupić bilety na koncerty ?

Na razie nie ma jeszcze oficjalnej strony pikniku' date=' ale jak już bedzie to tam znajdziesz infornacje gdzie można kupić bilety.

Tutaj podaję link do zeszłorocznej strony o biletach

:arrow: http://www.smcountry.pl/piknik/index.php?o...=51&lang=8859-2

W tym roku na pewno bedzie podobnie.

Na stronce sa podane telefony więc można zadzwonić i dowiedzieć sie wiecej jak komuś sie spieszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. znasz krzycha od shadow 1100 z olsztynka?? bo tak spojrzałem że z olsztynka jesteś Laughing albo zbycha ze słonecznej?? Wink

 

krzycha osobiscie nie znam wiem ze takowy jezdzi ocd czasu do czasu po olsztynku ale bardzo rzadko

 

sam mieszkam na słonecznej ale nie wiem moze powiedz czym sie on zajmuje to bede wiedział ktory to jest

 

 

PW 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...