Skocz do zawartości

28-30 lipca Piknik Country Mrągowo 2006


Romualdo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 lipca lecimy z kumplem i z żonami na Piknik Country w Mrągowie.

Chcemy tam być do 31 lipca.

Z tej okazji kilka spraw:

- mamy wstępnie zarezerwowany nocleg, ale czekamy na dobre rady:

gdzie warto nocować w Mrągowie (tania, miło i cicho) - może ktoś ma sprawdzone miejsce albo znajomych

albo jest z tych stron?

- jedziemy z Poznania - zapraszamy chętnych do przyłączenia się

Czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozesz podac linka do oficjalnej strony Picnicu?

 

Jesli szukacie spokojnego miejsca to camping przy sciezce prowadzacej pod scene raczej odpada z wiadomych wzgledow, chociaz motocykli zazwyczaj stoi tam sporo.

 

Jadac od centrum w strone Gizycka, 200m przed ulica prowadzaca pod scene, skrecacie w lewo. Tam na wiekszosci podworek sa zorganizowane mini campingi. Sa tez pensjonaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie feta :mrgreen: ciekawe ile osób w tym roku kose pod żebra dostanie :mrgreen: fajny piknik skończył sie w 98 roku... potem było już tylko gorzej :idea: :arrow: :roll: ja specjalnie tam nie jezdze, czasami podjade na godzinke czy dwie... jak zlot w giżycku jest to taka trasa do mrągowa na przewietrzenie umyslu jest ok ;) ale specjalnie już nigdy tam nie pojade :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To az tak źle na pikniku teraz jest?? Ja byłem w 1989 roku i było super, choc to czasy zamierzchłe i starożytne. Każdy z kazdym się bawił, pili wszyscy, ale nikt nikigo nie bił, bo i za co?? Każdy słuchał muzy, a potem się rozlazł do namiotów lub tak jak ja z kumplami- na dworzec PKS na ławce się kimnąć z godzinkę. Ech... co za czasy...

Zamierzam od jakiegoś czasu z zoną i dzieciakiem się wybrac, ale wystraszyliscie mnie z lekka...

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon - co tam takiego złego się dzieje ? Od lat się wybieram i nigdy czasu nie było. Może nie jest tak źle, co ? W końcu bywało się na mniej kulturalnych imprezach, a i z PGR-treffen się udało wrócić bez ciupagi w plecach.

A Romciu z kumplami i żonami pomyka na moto czy Intercity się wybiera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa jest taka ze piknic zostaje wypierany przez nowe imprezy jak redbull party itp jest duza konkurencyjnosc w chwili obecnej pamietam pikniki z 95 -98 były to chyba najlepsze imprezy w dziejach pikniku

jeszcze sie nie spotkałem zeby ktos został tam pobity fakt,stał sie 1 incydent ze student został dzgniety nozem (wina lezała raczej po obu stronach i jeden i 2 nie chciał odpuscic) ale było to dawno temu od tej pory sprawy organizacyjne sie zmieniły postawiono jeszcze bardziej na ochrone ale powtazam ze na kazdym zboirowisku dzieja sie rozne rzeczy pobicia, kradzieze ale ja sie nie spotkałem z tym osobiscie wszyscy sa dla siebie mili

klimat tej imprezy tworza ludzie i ich z roku na rok ubywa niestety ale teraz mozna to zmienic 25 lecie pikniku

ja sie pisze ze bede

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie feta Mr. Green ciekawe ile osób w tym roku kose pod żebra dostanie Mr. Green

 

 

wiesz ale nie rozumiem twojego podejscia ten incydent był kilka lat temu chyba w 2000r a takim gadaniem tylko odstraszasz ludzi jakby nie wiadomo co sie działo tam a jest naprawde kulturalnie jak na takie spedowisko

 

pecjalnie tam nie jezdze' date=' czasami podjade na godzinke czy dwie[/quote']

to co ty mozesz wiedziec o pikniku jak jestes tam godzine czy 2

 

[ Dopisane: 02-03-2006' date=' 12:11[/i'] ]

tak

mam tam mieszkanko fakt faktem jest puste bez niczego ale na podłodze jest duzo miejsca i garaz tez mam wiec nie bede sie bał o moto :clap:

 

[ Dopisane: 02-03-2006, 12:13 ]

a jezeli bys był konkretnie zainteresowany to mysle ze mogłbym ci pomoc cos tam załatwic pomimo ze nie mieszkam tam ładnych pare lat to mam wielu znajomych wiec moze by kawałek trawy na podworku udostepnili jezeli oczywiscie kultura by była zachowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak

mam tam mieszkanko fakt faktem jest puste bez niczego ale na podłodze jest duzo miejsca i garaz tez mam wiec nie bede sie bał o moto

Ten pomysł jest całkiem dobry.

Ten ze znajomymi także, ale nie na trawie - już raczej prywatna kwatera.

Ja jestem już za stary na namioty :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...