Skocz do zawartości

Bułka z karbonem - reaktywacja ;)


Rekomendowane odpowiedzi

dzis wymacalem dokladnie wszystkie modele buella , po demo ride bede mogl wyrazic obiektywna opinie w porownaniu go z 1000k4 na trackday 8)  

byc moze to bedzie moj nastepny motocykl (firebolt)

Nika, w porównaniu z K4 to będzie na pewno potulny baranek jeżeli chodzi o top end - Firebolt ma prędkość maksymalną 220km/h. Natomiast jeżeli chodzi o frajdę z jazdy na zakrętach, to myślę że dostarczy Ci takich samych o ile nie lepszych wrażeń, ze wzdlędu na bardzo dużą poręczność i lekkość prowadzenia się, jak i świetną kontrolę gazem i wyczucie zachowania się tylnego koła dzięki paskowi z napinaczem. Poza tym odpada cale pieprzenie się ze smarowaniem łańcucha, napinaniem, etc. Wszystko zależy gdzie jeździsz i czego oczekujesz od moto - ja potrzebowałem dużo momentu obrotowego i zwinności w ciasnych winklach, bo w Luxie jeżdżę po pagórkowatym terenie z jednopasmowymi drogami o fantastycznej nawierzchni, gdzie to właśnie jest najbardziej potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny , bardzo mi się podoba... jak mi się kiedyś znudzi cebra i plecak wymięknie z jazdy na moto całkowicie to se takiego zapodam :lol:

 

"jak i świetną kontrolę gazem i wyczucie zachowania się tylnego koła dzięki paskowi z napinaczem. Poza tym odpada cale pieprzenie się ze smarowaniem łańcucha, napinaniem, etc. "

 

hmm to pochwal się nam ile kosztuje zestaw napędowy do takiej bułki i ile on wytrzymuje bo coś mi się wydaje że tu może byc mały haczyk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasek ma dożywotnią gwarancję, wykonywany jest zresztą przez mojego pracodawcę czyli Goodyear'a. Jest bezobsługowy, przeglądu dokonuje się co 8000km by sprawdzić jego stan i napięcie - to wszystko.

 

Co do jazdy z plecakiem, to nie jest tak źle - optycznie kanapa pasażera jest mała, ale jest bardzo szeroka i bardzo wygodnie się na niej jedzie. To że kanapa jest krótka to tylko plus - pasażerka instynktownie dąży do bliższego kontaktu z prowadzącym - najczęściej niesie to ze sobą same korzysci :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia są z soboty, a robione były przed pływalnią olimpijską i centrum sportowym na Kirchberg, w  Luxembourg Ville.

A juz sie bałem ze nie znam swojego miasta ;) nie pytam co KR robi tam, ale fakt krajobraz ładnie pasuje do sesji.

 

... normalnie juz nie moge patrzec bo coraz bardziej mi sie podoba 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasek ma dożywotnią gwarancję,

:

niewiem jak w europie ,ale na usa dopiero od 2006 roku :)

Nie wiem jak w USA, ale u nas 150,000km od początku produkcji, a nikomu nic nie szkodzi wymienic na ten nowszy jak planuje zrobić wiekszy przebieg, to sa groszowe sprawy tak czy tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...