Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Milo bylo poznac osobiscie Bartka, szkoda ze tak malo forumowiczow chce sie integrowac w realu. Mozecie juz pisac propozycje na najblizszy weekend - oprocz wyjazdu nad Biebrze z Romanem.

Pozdrawiam

To może skoczymy zobaczyć te kręgi koło Tucholi o których wspominał Janusz?

Ja jestem chętny.Pozdrawiam.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witeczka.W ten weekend jestem poza Bydzią ale następny raczej chętnie gdzieś pojade .Michale jak coś będziesz wiedział to daj znac.Na spotkanie u Janusza też postaram się wpaśc.Pozdrawiam

Edytowane przez Darek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze tak malo forumowiczow chce sie integrowac w realu. Mozecie juz pisac propozycje na najblizszy weekend -

Niestety nie każdemu pasuje-a to szkoła( np. mam ja w przyszłą sobotę do południa), a to praca -jak nie ma szkoły. Niedziela zawsze wolna (ale satram się ją wykorzystywać na pisanie cholernej magisterki, która rujnuje mój wolny czas :wink: ) Ale np. w sobotę z kumplem walnelismy ładną teraskę- ona na XJ 600, ja CB500- też w okolicach Tucholi- naprawdę super widoki-te lasy, jeziorka-poprostu bajka). Teraz planujemy na przyszłą traskę na Brodnicę wybyć.

Ps. ale wątki o okolicznych forumowych wyjazdach staram sie czytać regularnie i mam nadzieję że uda mi sie podpiąć.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze tak malo forumowiczow chce sie integrowac w realu.

Witam!

to ja też się troche usprawiedliwie :) a więc żebym mógł do was przyjechać do samej Bydzi to ponad 100 km w jedna strone :clap: a jak jeszcze gdzieś pojeździć to już w ogóle!nie zarabiam na siebie i jestem na garnuszku więc cieżko(ale jestem już na etapie jakiejś pracy popoludniami by zbierać na "wache" właśnie :cool: ) !ale bardzo bym chcial z wami pośmigać!

nie obiecuje kiedy ale kiedyś tam do was jeszcze zajade :wink: a narazie mogę jedynie zaprosić was gdzieś w moje rejony!!!!!!

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

to ja też się troche usprawiedliwie :) a więc żebym mógł do was przyjechać do samej Bydzi to ponad 100 km w jedna strone :clap: a jak jeszcze gdzieś pojeździć to już w ogóle!nie zarabiam na siebie i jestem na garnuszku więc cieżko(ale jestem już na etapie jakiejś pracy popoludniami by zbierać na "wache" właśnie :cool: ) !ale bardzo bym chcial z wami pośmigać!

nie obiecuje kiedy ale kiedyś tam do was jeszcze zajade :wink: a narazie mogę jedynie zaprosić was gdzieś w moje rejony!!!!!!

Pzdr.

Może skorzystamy z zaproszenia.Zaproponuj coś konkretnego.Jakąś miejscowość i coś ciekawego do zobaczenia.Pozdrawiam.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

no już się zastanawiam Tomek nad atrakcjami :) żeby wam tu urozmaicić przejażdżke no i żebyście byli zadowoleni :cool: !postaram się coś wymyśleć!jak tylko zbiore troche kaski na wieksze wojarze to zaraz zapodam w temacie jakąś propozycję i ustalimy jakąś sensowną datę żeby wam pasowało i zapraszam serdecznie!

Pzdr. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!

W najblizszy czwartek nie bedzie spotkania w Bydgoszczy na Fordonie bo Janusz wyjezdza do Czestochowy.

 

W ostatni niedziele bylismy na wycieczce, m.in. w Golubiu D. Ostrowite, Czernikowo, Nieszawa, a to juz blizkie okolice Wloclawka.

 

Proponuje tez wspolny wyjazd do Kikulu - to dobra odleglosc dla nas wszystkich a jest tam knajpa Kajmana - milego motocyklisty.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

no już się zastanawiam Tomek nad atrakcjami :rolleyes: żeby wam tu urozmaicić przejażdżke no i żebyście byli zadowoleni :) !postaram się coś wymyśleć!jak tylko zbiore troche kaski na wieksze wojarze to zaraz zapodam w temacie jakąś propozycję i ustalimy jakąś sensowną datę żeby wam pasowało i zapraszam serdecznie!

Pzdr. :icon_twisted:

Ok.Poczekamy zobaczymy.Pozdrawiam.

 

UWAGA !!

W najblizszy czwartek nie bedzie spotkania w Bydgoszczy na Fordonie bo Janusz wyjezdza do Czestochowy.

 

W ostatni niedziele bylismy na wycieczce, m.in. w Golubiu D. Ostrowite, Czernikowo, Nieszawa, a to juz blizkie okolice Wloclawka.

 

Proponuje tez wspolny wyjazd do Kikulu - to dobra odleglosc dla nas wszystkich a jest tam knajpa Kajmana - milego motocyklisty.

Pozdrawiam

Szkoda że nie bedzie spotkania w czwartek.Proszę Michale o poinformowanie mnie o weekendowym wypadzie gdziekolwiek mielibyśmy jechać.Piszę się na wszystko.Z taką ekipą będzie super.Pozdrawiam.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...