Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy .A moze dis jakies piwozłopanie

 

:eek: trochę za pozno nadaleś ten pomysł . Ja bym poszedł . A tak byłem na meczu siatkowki FOKUS PARK - Nafta Pila . - Nastepnym razem .

 

:bigrazz: :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy .A moze dis jakies piwozłopanie

Dzwoniłem do Ciebie Daras właśnie jak żłopałem piwko ale nie odebrałeś bo pewnie też żłopałeś ;-).

Szkoda że tak późno nadałeś ten pomyśł.

 

a je dzisiaj rozebrałem swoją suzę. Koncentracja sił na 23 marca na fory w toruniu. :)

Ja również walczę z Suzą.Zbiornik naprawiam. Jeszcze tylko gaziory sie zrobi i na 23 marca przyjadę sprzętem jak nowym. :banghead:

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie ale o co Ci chodziło??

napisałem coś o ustawce na dziś ale niestety kilka minut później dostałem informację i już nie mogłem być pewnien że na umówione miejsce sam o czasie dojade, skasować postu chyba nie mogę więc go zedytowałem, a że nic mądrego akurat do powiedzenia nie miałem, to wstawiłem fajną ikonke :)

to cała historia

pozdrawiam

Edytowane przez Wiroś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s2.simpload.com/030445eabbf2d0be7.jpg

 

takie mam zajęcie na dzisiaj :icon_mrgreen:

 

 

Nie na dzisiaj a na cały miesiac . Musisz kupić dużo piwa , bo sam nie dasz rady policzyc tych części , a juz dojść do tego co od czego , to juz na pewno nie . Po skrzynce jasnego podobno się rozjaśnia . I w tym kierunku bym na Twoim miejscu poszedl . :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty mnie nie strasz bo muszę poskładać do 23 marca, bo inaczej przyjadę motorowerem ;)

 

:D ha ha - motorower tez ma dwa kola .... nic bym nie powiedzial .. :wink: mam pewien pomysł . - ( stary jak świat ) he he .- kup pare ( wiecej niż parę ) piw i oznacz części np. -przednie kolo - pierwsze piwo , - drugie koło - drugie piwo ,- zacisk - trzecie piwo , śruba od kierunkowskazu - czwarte itd . założę się ,ze będzie Ci lepiej skladac , a nawet jestem pewien ,że dużo przyjemniej . .... ha ha ha ha :smile: :lalag: :icon_twisted: :clap:

 

 

 

ty mnie nie strasz bo muszę poskładać do 23 marca, bo inaczej przyjadę motorowerem ;)

 

:P ha ha - motorower tez ma dwa kola .... nic bym nie powiedzial .. :wink: mam pewien pomysł . - ( stary jak świat ) he he .- kup pare ( wiecej niż parę ) piw i oznacz części np. -przednie kolo - pierwsze piwo , - drugie koło - drugie piwo ,- zacisk - trzecie piwo , śruba od kierunkowskazu - czwarte itd . założę się ,ze będzie Ci lepiej skladac , a nawet jestem pewien ,że dużo przyjemniej . .... ha ha ha ha :smile: :lalag: :biggrin: :clap:

 

 

 

ty mnie nie strasz bo muszę poskładać do 23 marca, bo inaczej przyjadę motorowerem ;)

 

:crossy: ha ha - motorower tez ma dwa kola .... nic bym nie powiedzial .. :wink: mam pewien pomysł . - ( stary jak świat ) he he .- kup pare ( wiecej niż parę ) piw i oznacz części np. -przednie kolo - pierwsze piwo , - drugie koło - drugie piwo ,- zacisk - trzecie piwo , śruba od kierunkowskazu - czwarte itd . założę się ,ze będzie Ci lepiej skladac , a nawet jestem pewien ,że dużo przyjemniej . .... ha ha ha ha :smile: :lalag: :) :clap:

 

 

 

ty mnie nie strasz bo muszę poskładać do 23 marca, bo inaczej przyjadę motorowerem ;)

 

:crossy: ha ha - motorower tez ma dwa kola .... nic bym nie powiedzial .. :wink: mam pewien pomysł . - ( stary jak świat ) he he .- kup pare ( wiecej niż parę ) piw i oznacz części np. -przednie kolo - pierwsze piwo , - drugie koło - drugie piwo ,- zacisk - trzecie piwo , śruba od kierunkowskazu - czwarte itd . założę się ,ze będzie Ci lepiej skladac , a nawet jestem pewien ,że dużo przyjemniej . .... ha ha ha ha :smile: :lalag: :D :clap:

 

 

 

Propnuje otworzyc nowy temat , bo w tym jest juz tak dużo postów, że już fiksuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek gratuluje rozpoczecia sezonu:D moze uda Ci sie nadrobic koncowke poprzedniego :icon_twisted: :icon_razz: :flesje:

 

 

Ja również walczę z Suzą.Zbiornik naprawiam. Jeszcze tylko gaziory sie zrobi i na 23 marca przyjadę sprzętem jak nowym. :crossy:

 

ja juz poczynilam pierwsze oplaty i mam mocne postanowienie przyjechac 23 na swoich tablicach:D

jesli mi sie nie uda zawsze zostaje Maxim :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek gratuluje rozpoczecia sezonu:D moze uda Ci sie nadrobic koncowke poprzedniego :crossy: ;) :biggrin:

ja juz poczynilam pierwsze oplaty i mam mocne postanowienie przyjechac 23 na swoich tablicach:D

jesli mi sie nie uda zawsze zostaje Maxim :biggrin:

Musisz dać rade bo obiecałaś że dasz się przejechać Shadowką ;-)

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_twisted: Jest coraz cieplej ,- w czwartek i piatek ma padać , ale gdyby sie przejasniło w weekend , to chcialbym pojeżdzic . Czy jest jeszcze ktos chetny na nawiniecie kilometrów?

 

pozdrawiam ,- :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Jest coraz cieplej ,- w czwartek i piatek ma padać , ale gdyby sie przejasniło w weekend , to chcialbym pojeżdzic . Czy jest jeszcze ktos chetny na nawiniecie kilometrów?

 

pozdrawiam ,- :crossy:

 

Ja jestem chetny z tym ,że ja moge dopiero w niedziele po 14, bo wczesniej mam szkołe ;)

 

Składajcie sprzęty na wekend!!

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...