Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak w nowej pracy??

 

bardzo dobrze :)

 

 

 

Tylko kolega z innego działu mnie wku**ia- taki co wózkiem jeździ- chyba go znasz... :D "Wiechu do hu*a " tak ciągle do niego mówią ;)

 

 

a na serio to spoko, dużżaaaa róznica :)

Edytowane przez bartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnych źródeł zbliżonych do tych faktycznych wiem ze tak :huh:

Ps. i gdzie ja teraz będę serwisował mojego Komara ? :icon_idea:

HeHe pewnych źródeł... przynaj sie że w godzinach pracy z komórki swej wysyłałeś Bartoszowi filmiki o żuku - pik-UPie :biggrin: ... ale Ja to pięknie ujęłam :P

Komara możes dalej serwisować w tej samej firmie, ponieważ zatrudniono wreszcie wykwalfikowanych pracowników :laugh:

Edytowane przez sylvinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kolega z innego działu mnie wku**ia- taki co wózkiem jeździ- chyba go znasz... :D "Wiechu do hu*a " tak ciągle do niego mówią ;)

 

Przyjdz do mnie na tekturnice to cie przejade :icon_razz:

 

No na GG se już nie posiedzisz w godzinach pracy :bigrazz:

 

Bartez wpadnij do mnie do biura to sobie jakiś mecz ogladniemy :icon_mrgreen: tylko weź 4p :icon_twisted:

Edytowane przez kempin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykliści z Torunia i okolic!

Na jutro ICM zapowiada dla Torunia niezłą pogodę: pow. 5st.C i w miarę bezwietrznie.

Jak ktoś ma ochotę zawinąć na koła jeszcze parę km w tym sezonie - będę ok. 10 tej przy pętli "jedynki" na Skarpie.

Jeżdżę spokojnie - 80-90 poza miastem. Moto ciągle w fazie testów.

Pozdrawiam

Piotrek.

Jakby co: tel. 667205948

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zółty, jak tam kfazer i życie? Przyjechalibyście kiedyś na kawe nie?

Miłosz... jakoś się turla... A na Śląsk przyjedziemy jak S. będzie szukała tausena Gixa :icon_razz: [ale poza Śląsk ni **uja nie jadę :bigrazz: ]

S.. niech się pochwali jakie wypas dostał Gix :-)

Ps. dziś się pokręciłem w koło komina ..ale to chyba ostatni raz w tym sezonie. Przydałyby się grzane łapki :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...