Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MOTOMARZANNA_2012_MALY.jpg

 

Serdecznie zapraszamy na tradycyjne przepędzanie zimy! Tym razem zrobimy to w Osadzie Rycerskiej w Chełmnie. Jak zwykle przed paleniem ździry zrobimy sobie przejażdżkę w grupie. A już na miejscu też powinno być miło icon_e_smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/suzuki-gsr-M3069336.html

 

 

 

Sprzedam swoje moto. Jakby ktoś coś wiedział, kto poszukuje zadbanej maszyny lub był zainteresowany to polecam :). Moto bez wkładu finansowego- lac i jechać :)

Edytowane przez sylvinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/su...r-M3069336.html

 

 

 

Sprzedam swoje moto. Jakby ktoś coś wiedział, kto poszukuje zadbanej maszyny lub był zainteresowany to polecam :). Moto bez wkładu finansowego- lac i jechać :)

 

To Pani Sylwio ma Pani ścigacza ??? Łał fajowo :icon_razz:

Edytowane przez lukimaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w Chełmnie jest Osada Rycerska????? :laugh: ten koleś z plakatu przypomina mi Wirosia z jego avataru :laugh:

szkoda,że nie dam rady przyjechać.. :sad:

ps.Syla ale ładnie napisałaś ogłoszenie jestem pod ogromnym wrażeniem :bigrazz:

 

Żółtecki zrób nowy avatar,bo owca się już opatrzyła,daj inne białe paskudztwo. :icon_razz:

Edytowane przez Butterfly

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten koleś z plakatu przypomina mi Wirosia z jego avataru :laugh:

Mi też !! serio. Od razu co - Wiroś :biggrin: Ci od meteo coś pierdzielą że ciepło idzie. Chyba czas wytargać złom z szajera. Ciekawe czy odpali w ogóle...

 

Myślę że Wiroś będzie meeega szczęśliwy jak to przeczyta.

Na pocieszenie dodam Szymonie, że ja nie widzę podobieństw, moto zupełnie inne :)

Maro a po takim serwisie, niemalże autoryzowanym, to normalnie pomyślisz że chcesz odpalić a B12 już na chodzie!no i ja myślę że z 50 km więcej! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maro a po takim serwisie, niemalże autoryzowanym, to normalnie pomyślisz że chcesz odpalić a B12 już na chodzie!no i ja myślę że z 50 km więcej! :)

 

Bez Ursusa i kawał łańcucha myślę że się nie obejdzie...no i oby prostej do Grzywny starczyło... powodzonka... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w Chełmnie jest Osada Rycerska????? :laugh: ten koleś z plakatu przypomina mi Wirosia z jego avataru :laugh:

szkoda,że nie dam rady przyjechać.. :sad:

ps.Syla ale ładnie napisałaś ogłoszenie jestem pod ogromnym wrażeniem :bigrazz:

 

Żółtecki zrób nowy avatar,bo owca się już opatrzyła,daj inne białe paskudztwo. :icon_razz:

 

 

Nooo Wiroś jak nic :P

Ja też nie dam rady :(

 

Przecie wiesz że Paweł 3 godziny pisał to ogłoszenie :P a ja sie dziwie że nikt nie dzwoni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOTOMARZANNA_2012_MALY.jpg

 

Serdecznie zapraszamy na tradycyjne przepędzanie zimy! Tym razem zrobimy to w Osadzie Rycerskiej w Chełmnie. Jak zwykle przed paleniem ździry zrobimy sobie przejażdżkę w grupie. A już na miejscu też powinno być miło icon_e_smile.gif

 

 

 

 

.... a że ja generalnie obcy , tak spytam czy to ta Osada przy Kościelnej w Chełmnie?....i czy jako obcy ( znaczy sie z okolic..) zajrzeć mogę ??

Edytowane przez BMWolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...