Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po 15-tej ruszam w nieznanym kierunku, kto chętny to tel.

Później nie odbieram bo jak jadę to mi się nie chce :biggrin:

 

A mogę wysłać sms a ??? :biggrin:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ps. jupiiiiii 200 stron owocnych rozmów i tematycznej wymiany zdań :icon_mrgreen:

Wypiję dziś za to :bigrazz:

Edytowane przez lukimaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak patrzę, a tu już tyle stron poszło. Piękna cyferka która dziś częto gościła na trasie :biggrin: A wszystko to przez największego zapierdalacza Mariusza - zwanego mmm. Gdyby nie on - jeździłbym w miarę przepisowo. Ale i tak pięknie było :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ! mam dla Was tragiczna wiadomosc :( najladniejszy i najfajniejszy i najfotogeniczniejszy motocykl z naszego watku zostal wlasnie sprzedany. Najpierw katastrofa w Smolensku a teraz to, rozumiem jak ciezko bedzie sie Wam psychicznie pozbierac. Nie wiem czy jest jeszcze jakis sprzet w grupie, ktory ma 300 ma budziku ? Szczesliwym nabywca jest moj kolega z LO, ale on nie jest spamerem internetowym, poznacie go po charakterystycznej kolorowej ninji :)

Teraz oficjalnie sprzetem nr I w grupie Torun jest oczywiscie NX Dominator. Nie jestem w stanie obsluzyc 2 sprzetow bo zmienilem zainteresowanie i w weekendy jezdze na zloty wozkow dzieciecych do parku.

Macie pozdrowienia od Oli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ! mam dla Was tragiczna wiadomosc :( najladniejszy i najfajniejszy i najfotogeniczniejszy motocykl z naszego watku zostal wlasnie sprzedany. Najpierw katastrofa w Smolensku a teraz to, rozumiem jak ciezko bedzie sie Wam psychicznie pozbierac. Nie wiem czy jest jeszcze jakis sprzet w grupie, ktory ma 300 ma budziku ? Szczesliwym nabywca jest moj kolega z LO, ale on nie jest spamerem internetowym, poznacie go po charakterystycznej kolorowej ninji :)

Teraz oficjalnie sprzetem nr I w grupie Torun jest oczywiscie NX Dominator. Nie jestem w stanie obsluzyc 2 sprzetow bo zmienilem zainteresowanie i w weekendy jezdze na zloty wozkow dzieciecych do parku.

Macie pozdrowienia od Oli :)

No nie Michał, najpierw astra CTR**** a teraz to. Ale doła mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... bo zmienilem zainteresowanie i w weekendy jezdze na zloty wozkow dzieciecych do parku.

Macie pozdrowienia od Oli :)

Hehe gratuluje nowych kółek :icon_mrgreen: ! Zatem powiedz do jakiego parku chodzisz zrobimy tam miejscówke. :biggrin: (Ty wózkiem my motórami) :)

Dzieki za pozdrowienia i nawzajem. :icon_biggrin:

Edytowane przez Butterfly

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...