Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem tylko tyle że zje***ą policje macie w CT :bigrazz:

 

Przysapałes do szeryfa to poszedłeś do suki posiedzieć :biggrin: Dobrze Ci tak !!

Paweł powiedział, że urodził się w 1881 r :bigrazz: Od rana zbijam się z Ciebie.

Kierowca był zestresowany jak nigdy :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysapałes do szeryfa to poszedłeś do suki posiedzieć :biggrin: Dobrze Ci tak !!

Paweł powiedział, że urodził się w 1881 r :bigrazz: Od rana zbijam się z Ciebie.

Kierowca był zestresowany jak nigdy :icon_razz:

 

Weź mnie ciśnienia nie podnoś.

Oni straszyli mnie że wywiozą do Buchenwaldu albo Auschwitz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu mogę pochwalić policję! Chwała Wam Dobrzy Policjanci!

Widać że akcja zatrzymywania wieśniaków bujających się po centrum jakimś ztajuningowanym golfem draj (czyt. KID) przy dźwiękach ostrego techno-hopu jest realizowana, a najgroźniejsi dresiarze trafiają tam gdzie ich miejsce - do suki! jak już na niejednym spotkaniu ustalono-połączenie dresów traperów i jeansu to przegięcie! i bardzo dobrze że policja interweniowała! Moim zdaniem powinno się to gorzej skończyć a małych kutaczy powinni spałować :biggrin:

 

 

 

to kiedy następna pizza laMafia? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

relacja z wyjazdu na targi w Warszawie 19 II 2010 r. :)

wyjad sobota 6:00, wypieki na twarzy zchładzała poranna mgła, dojazd do warszawy i ździwienie, że tak mało korków (dziękuję kolegom z AUDI na blachach CB za pomoc). Zainstalowanie samochodu na parkingu uzbrojenie sprzętu foto i wideo, zakupienie biletów i hajda na targi...

Na wejściu zaatakowany przez BMW GS1200 Adwenture i powalony wzbudzoną miłością mojej małżonki do KTM 990! (to kobitka ma oko). Targi chyba skromniejsze od ubiegłorocznych, mało widoczne Kawasaki (chciałem usiąść na GTR 1400). Duże stoiska BMW, SUZUKI. Honda pokazała nówkę 1200 turystyk ze 180 KM. BRZYDAL :) Brak włoskich maszyn! Może trzeba jechać do Turynu, ale to w styczniu. Sporo jak zwukle koreańskich i chińskich tanich sprzętów, ale to dobrze bo młodzieży sporo, tatusiowie 4 letnie pociech już wciskali za kierownicę, więc trzeba mieć jakąś alternatywe do skomplikowanych, bezawaryjnych japońskich, niemieckich, angielskich i włoskich maszyn. A właśnie było włoskie Piaggio z pojemnościami od 50 do 300 cmm. Na stoisku suzuki wygrałem konkurs dziś pytanie, dziś odpowiedz. Otrzymałem nagrodę, koszulkę, super czapeczkę i sporo innych gadżetów. Oczywiście najwięcej dziewczyn też na stoisku Suzuki :) inne stoiska też dysponowały fajnymi hostessami...

 

reszta tu

galeria romanS-a

Edytowane przez romans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

relacja z wyjazdu na targi w Warszawie 19 II 2010 r. :)

wyjad sobota 6:00, wypieki na twarzy zchładzała poranna mgła, dojazd do warszawy i ździwienie, że tak mało korków (dziękuję kolegom z AUDI na blachach CB za pomoc). Zainstalowanie samochodu na parkingu uzbrojenie sprzętu foto i wideo, zakupienie biletów i hajda na targi...

Na wejściu zaatakowany przez BMW GS1200 Adwenture i powalony wzbudzoną miłością mojej małżonki do KTM 990! (to kobitka ma oko). Targi chyba skromniejsze od ubiegłorocznych, mało widoczne Kawasaki (chciałem usiąść na GTR 1400). Duże stoiska BMW, SUZUKI. Honda pokazała nówkę 1200 turystyk ze 180 KM. BRZYDAL :) Brak włoskich maszyn! Może trzeba jechać do Turynu, ale to w styczniu. Sporo jak zwukle koreańskich i chińskich tanich sprzętów, ale to dobrze bo młodzieży sporo, tatusiowie 4 letnie pociech już wciskali za kierownicę, więc trzeba mieć jakąś alternatywe do skomplikowanych, bezawaryjnych japońskich, niemieckich, angielskich i włoskich maszyn. A właśnie było włoskie Piaggio z pojemnościami od 50 do 300 cmm. Na stoisku suzuki wygrałem konkurs dziś pytanie, dziś odpowiedz. Otrzymałem nagrodę, koszulkę, super czapeczkę i sporo innych gadżetów. Oczywiście najwięcej dziewczyn też na stoisku Suzuki :) inne stoiska też dysponowały fajnymi hostessami...

 

reszta tu

galeria romanS-a

 

No pozazdrościć .. widoku tych hostess :icon_razz:

Też miałem tam dziś jechać ale nie wypaliło :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żółty na wczasach i nie ma chętnych do pisania :)

a tu takie wieści nie zostały przekazane! mamy w naszym gronie świeżego pana magistra od zapier..lania :P

Gratulujemy Bartkowi :clap: i czekamy na doktorat ze stawiania na koło :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żółty na wczasach i nie ma chętnych do pisania :)

a tu takie wieści nie zostały przekazane! mamy w naszym gronie świeżego pana magistra od zapier..lania :P

Gratulujemy Bartkowi :clap: i czekamy na doktorat ze stawiania na koło :biggrin:

Grzesiu jestes w bledzie - nawet z DDR´ow kontroluje sytuacje :biggrin: (maja tu jakis zjeba§y modem kit :bigrazz: )

 

Bartosz - wywolali Cie do tablicy (chodza sluchy ze Bartosz jest obecnie na 4rum WWW:JAKZROBICMAGISTRAW3DNI.DE.) Chyba bedzie tam modem :flesje:

 

Calusy aus Karl Marx Stadt :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho cicho, bo JAKZROBICMAGISTRAW3DNI.DE poszedł wymieniać uszczelniacze. Na pewno co zaraz upier.... :biggrin: Jutro będzie dzwonił i pytał o spawanie alumanium. Na 100% Żółty wracaj :-(

 

Dzik przepadl jak kamien w wode i zaszyl sie w tej swojej gluszy jak czlowiek z Lasu (wiadomo kto :icon_razz: ) albo spierdoßil cos i naprawia w tym zimnym garazu (no albo nie placi rachunkow i odcieli go od swiata) :biggrin:

 

Co do otwarcia sezonu to mnie nic nie wiadomo - ponoc w PL jest zima i zimno jest ? :bigrazz:

Edytowane przez lukimaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzik przepadl jak kamien w wode i zaszyl sie w tej swojej gluszy jak czlowiek z Lasu (wiadomo kto :icon_razz: ) albo spierdoßil cos i naprawia w tym zimnym garazu (no albo nie placi rachunkow i odcieli go od swiata) :biggrin:

 

Co do otwarcia sezonu to mnie nic nie wiadomo - ponoc w PL jest zima i zimno jest ? :bigrazz:

 

 

"człek" z lasu żyje i czuwaaa wyczekując wiosny :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"człek" z lasu żyje i czuwaaa wyczekując wiosny :icon_rolleyes:

 

po ostatnich oględzinach w lesie stwierdzam, że trochę się kolega na tę wiosnę naczeka, ale jak to mówią dobry koń to i po błocie pójdzie :cool:

no ale spokojnie, jak my będziemy mieli po 1kkm nawinięte to i do Ciebie wiosna zawita :biggrin:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...