Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rzucilem temat na forum a wyscie tak szybko zareagowali ze sprawdzajac czy juz ktos chetny sie odezwal widze ze spotkanie juz sie odbylo - gratuluje, jestem z Was dumny za organizacje - moze nastepnym razem ktos mi pusci sms ? Napiszcie cos wiecej o tym wyjezdzie do warszawy w styczniu - chcialbym zobaczyc ajrisz i gronoszowa

 

My też jesteśmy z siebie dumni, bo nam się udało. Nikt nikomu nie wysyłał specjalnych zaproszeń, żadnych smsów, umawialiśmy się tutaj na forum całkiem jawnie, jak widziałeś sam. Propozycja TWOJA padła 07.12., dzień później zaczęło się umawianie i nie na ostatnią chwilę i w tajemnicy, tylko prawie dwa tygodnie.

Mówi się trudno i zerka częściej, choc wiem, że nie każdy ma możliwość ciągłego dostępu do neta.

A piszę tak, bo nie wiem, jak Tobie odpisać na pretensje.

Co do wyjazdu do Wawy styczniowego, to można cos wymysleć, choc ja tam mam inne ciekawsze rzeczy do roboty niż jechać do dziewczyn (ale nie, Gronkę akurat bym chcętnie ucałowała) :bigrazz:

 

I przy okazji - Kinia - raz jeszcze wszystkiego najfajniejszego, bo to dzisiaj masz 18 lat :biggrin: :flesje:

 

No dobra to teraz idziemy na rolki:)nie łyżwy :bigrazz:

a jak jeszcze o 5 stopni pójdzie w góre to trzeba sie na smiganie ustawic:)

Może juz wiosna idzie :buttrock:

 

a zamiast mrozu jest +2, może zamiast na łyżwy lepiej :flesje:

albo dobra, już się nie odzywam

 

Wyżły, wyżły, a nie chlać - przynajmniej ja pochodzę :P To koło mnie jest do 21.00, sześć plnów za godzinę, może tak w drugi dzień świąt sadła trochę zrzucić? ;)

 

Camel - uwierz, jazda motocyklem przy 4 stopniach (dziś) nie należała do przyjemności życiowych.

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I przy okazji - Kinia - raz jeszcze wszystkiego najfajniejszego, bo to dzisiaj masz 18 lat :biggrin: :flesje:

Wyżły, wyżły, a nie chlać - przynajmniej ja pochodzę :P To koło mnie jest do 21.00, sześć plnów za godzinę, może tak w drugi dzień świąt sadła trochę zrzucić? ;)

 

 

Teraz dziś, więc tak zgadza się -dzisiaj :icon_mrgreen:

Tym razem będziemy tańczyć na lodzie- czyli po 18-stej w drugi dzień. Na 99% będę!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...