Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry pomysł :bigrazz: Chętnie sie przyłączę do tej wyprawy, jednak z jedną małą różnicą...

ja jadę na łososia :clap: :clap: :clap:

 

ok trzymam za słowo, tyle że pogoda to może być już w tą sobote a ja mogę nie być

dostatecznie wyzdrowiały :crossy:

Edytowane przez Wiroś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok trzymam za słowo, tyle że pogoda to może być już w tą sobote a ja mogę nie być

dostatecznie wyzdrowiały :icon_razz:

hmm... ja niestety ten weekend w Warszawie :-(

ale przynajmniej na targi moto wpadnę :biggrin:

 

Mimo pogody motocyklowej, dziś i jutro bez jeżdżenia... (no i ten weekend)

Czwartkowy i piątkowy czas wolny, zarezerwowany dla mojego małego brzdąca :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także gratuluje nowego sprząta :buttrock:

 

No i dzis lekko wieje droga sucha wiec może będę śmigać a jak z wami jeździ dziś ktoś ?

Rez!!

 

jeździsz cos po terenie?

bo ja już zaczołem- może polatamy gdzieś razem w Twojej okolicy, bo nieznam tamtejszych lasów?

 

dziś troche km nawinołem(ok 100) a zapowiadało sie niewinnie :lalag:

 

jexdziłem koło Deczna i w tamtejszych okolicach(Wyrwa, Dólsk......)

 

spotkało mnie cos strasznego....... :eek: :eek: :eek:

 

 

 

 

musiałem przełączyć na rezerwe.......... :eek: :evil: ;)

Edytowane przez bartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he Lysy a ja tez dzis jezdzilem i zaliczylem trase swiecie tlen

ale ciala dalem, ze nie zadzwonilem ;)

nastepnym razem kolne do was i smigniemy na kawe

 

pozdr

:eek: ty byłeś w Tleniu a ja jechałem przez Świecie, no to następnym razem polatamy razem :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele ma być słonecznie i ciepło dlatego może wyskoczymy na mały lans co? Mnie nosi strasznie i długo nie wytrzymam bez jazdy.

Tomek ja mam wolne w sobote może by tak gdzies smignąć... moto już zrobione a jeszcze jazdy próbnej nie było..wydech pięknie gada..zaworki ok.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam Michał nasz zimowy wyskok :biggrin: Troszkę było chłodno, ale co tam. Wiroś jeszcze był i Bartez. Fajnie było. Ludzie się patrzą jak na psycholi, ale co oni mogą wiedzieć skoro nigdy nie siedzieli na motocyklu :P To niby było niedawno, a rok strzelił jak z bata. Cholera, trochę za szybko ten czas ucieka. Na szczęście wiosna praktycznie już przyszła i pośmigamy sobie jeszcze nie raz !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...